Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 1Gb ram van a gépemben, de...

1Gb ram van a gépemben, de ebből csak 600Mb a felhasználható Fizikai memória. Hogy tudnám megoldani, hogy az egész 1Gb-t fel tudja használni a gép?

Figyelt kérdés
2011. okt. 17. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt a 600Mb-ot hol látod? A windows feladatkezelőjében? Ha igen, akkor mi a gond? A windows-nak is kell memória, hogy fusson. Ő is az 1Gb-ból eszi meg a magáét. :)


Ha a boot-kor látod 600-nak, az gáz...de az meg nagyon fura.

2011. okt. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még az integrált videokártya is "lekanyaríthat" belőle, igaz ennyit nem szokott..
2011. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
beépitet vga nekem 2gb 1,5 volt
2011. okt. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem egy speccy nevű programmal néztem meg és az azt írja,hogy a teljes fizikai memória 1gb, de a felhasználható 600 én úgyhallottam valahogy meglehet csinálni, hogy azt a kis szelet memóriát ne vágja ki. Mert haveromnak is 1gb ram van és neki a speccy azt írja, hogy szinte az egész 1gb felhasználható.
2011. okt. 17. 19:32
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom memori remapping a neve de hogyan kell megcsinálni?
2011. okt. 18. 17:10
 6/7 anonim ***** válasza:
ha beépitett vgad van akkor sehogy nem lehet mert pl:1gb ramod van 512mb a beépitett vga akkor az 512mb levesz a ramból.Lépj be a bios-ba és ott álithatod,hogy hány megás legyen a vga
2011. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké de, hogy lépjek bele a biosba mert régebben sikerült de most meg nem engedi
2011. nov. 19. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!