Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog ez, mit tegyek?

Normális dolog ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
ma reggel 9 kor voltam magzatvíz vizsgálaton.(ez volt a 3 alkalom)amikor hazaértem pisiléskor kicsi véres váladékot vettem észre meg a wc papírom is világos piros véres volt!40+4 napos vagyok.a nyákdugóm még nem ment el.és kicsit görcsöl is a hasam.első baba
2012. jún. 25. 12:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Készülődj.Lehet hogy kell vissza menned a korházba....
2012. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Úgy gondolom, hogy lassan babázhatsz. :) Mit érzel? Hogy vagy?
2012. jún. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
néha ki8csit görcsöl a hasam alul meg fáj a derekam.mást nem érzek.a babám kicsivel kevesebbet mozog
2012. jún. 25. 12:34
 4/13 anonim ***** válasza:
Van orvosod vagy szülésznőd? Én a helyedben felhívnám mert a véres wc papír utalhat arra, hogy a méhszáj már nyílik. 2. válaszoló vagyok.
2012. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
nincs fogadott dokim sem meg szülésznőm sem.azt mondta a doki hogy nem igazán tágulok
2012. jún. 25. 12:39
 6/13 piicur válasza:
Ha már éppen szülsz HAJRÁ :D egyébként normális dolog!
2012. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szerintem készülj össze, tusolj le és ha erősödnek a fájdalmak akkor irány a kórház, mert az a manó akkor bizony elindult anyához és apához. :) Majd írj kérlek, hogy miujság veletek! 2es vagyok.
2012. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
2 héttel hordtam túl a babámat a 40-dik héttől kezdve 2 naponta nézték a magzatvizet, minden alaklom után kicsit véreztem, hasfeszülések voltak elég sűrűn. Végül mikor letelt a 2 hét túlhordás oxitocinnal szülést indítottak. Nálam ez nem indította meg a szülést, de hallottam olyant akinek ez "segített".
2012. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a de3rekam az szüntelenül fáj.a hasam kisebb szünetekkel görcsöl!de ez nem fájás.még várok egy kicsit és szerintem ma bemegyek a kórházba!de jó lenne ha ma már velünk lenne a mi picink!majd írok hogy mi újság!
2012. jún. 25. 12:47
 10/13 A kérdező kommentje:
8/9 es.nekem is 2 naponta nézik ez volt a 3 alkalom de csak ma tapasztaltam ilyet!
2012. jún. 25. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!