Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog ez, mit tegyek?

Normális dolog ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
ma reggel 9 kor voltam magzatvíz vizsgálaton.(ez volt a 3 alkalom)amikor hazaértem pisiléskor kicsi véres váladékot vettem észre meg a wc papírom is világos piros véres volt!40+4 napos vagyok.a nyákdugóm még nem ment el.és kicsit görcsöl is a hasam.első baba
2012. jún. 25. 12:26
1 2
 11/13 timszy25 ***** válasza:

Nálam is ugyanez volt amikor vizsgáltak zárt volt a méhszájam és kb fél nap alatt 2 ujjnyira tágultam és azon az éjszaka szinte semmit nem aludtam mert egész éjszaka görcsöltem.Úgyhogy szerintem készülj mert a vérzés szerintem a tágulástól van.

Ja és nekem meg is indították a szülést mondjuk én már akkor egy héttel túlhordtam.

2012. jún. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha kisebb szünetekkel görcsöl, kezdd el mérni, hány percenként jelentkeznek ezek a görcsök. Lehet, hogy beindult a szülés. Gondolom már összepakoltad a kórházi csomagodat :) Szép szülést és jó egészséget neked és a babucinak!
2012. jún. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én vasárnap volta magatvíz vizsgálaton, ahol a doki külön felhívta a figyelmemet, hogy a vizsgálatot követően véres, nyálkás folyást tapasztalhatok...Lehet hogy neked is csak erről van szó...mindenesetre jobb félni, mint megijedni, mutasd meg magad inkább valakinek! 40+1 km
2012. jún. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!