Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ezek alapján?...

Lehetek terhes ezek alapján? A tünetek lehetnek esetleg más problémák jelei is?

Figyelt kérdés
2 hete megvolt a menstruációm, késett 6 napot, de előtte hányingerem volt,kaja undor,miután megjött és elmúlt a következő jelek voltak: szédülés,hányinger, vizelettartási gondok,köldöknél szúró fájdalom,derékfájás,csípő fájás,a méhemnél szúró fájdalom,melleimben csomók vannak.

2012. jún. 25. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
De hogyan volt meg?Másképp mind szokott?Rövidebb ideig volt meg,más volt a színe? Csinálj tesztet reggeli első vizeletből.
2012. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megvolt rendesen.csináltam menstruáció előtt egy tesztet de az negatív volt.Ha terhes vagyok az kb a 2. hetem előtt lehetett a tesz csinálása...
2012. jún. 25. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
A menstruációd olyan volt mint máskor? Vagy esetleg kevesebb, több, alvadékdarabos stb.? Ha biztos szeretnél lenni a dologban érdemes lenne csináltatni egy tesztet. Előfordulhat, hogy megtermékenyült a petesejted, de nem tudott rendesen megtapadni, nem volt életképes és ezért késett a mensesed. A melledben lévő csomókat érdemes lenne megmutatni az orvosnak, illetve, ha már régen voltál, akkor csináltatni kéne egy rákszűrést.
2012. jún. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

1.vagyok

Ha rendesen megvolt,rendes mennyiség,nap és darabos is volt akkor nem vagy terhes.De egy teszt nem árt.

2012. jún. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát nem teljesen sötétebb volt... Ha nem tapadt meg akkor mi a helyzet?Illetve méhen kivüli is lehet akkor? Szerdán megyek orvoshoz...
2012. jún. 25. 21:57
 6/10 A kérdező kommentje:
1.kommentelőnek: nem volt darabos!
2012. jún. 25. 21:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igen méhen kívüli lehet sajnos. A doki nagyon jó ötlet!
2012. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2. kommentelőnek: hát remélem nem méhen kivüli :/ azért köszönöm a válaszokat! Szerdán kiderül hogy mi is a helyzet!
2012. jún. 25. 22:15
 9/10 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Kívánom, hogy ne az legyen! Szerintem nagy esély van rá, hogy nem súlyt ezzel az élet, mert a barátnőmnek volt sajnos és mondta, hogy nagyon fájt a hasa. Persze az UH adja majd a biztos választ.
2012. jún. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megírom majd hogy mi a helyzet! :)
2012. jún. 26. 00:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!