Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kezdem a 8. hónapot és...

Ma kezdem a 8. hónapot és annyira mini a pocim, hogy kb 4 hónaposnak néznek, normális ez?

Figyelt kérdés
Én is nagyon vékony vagyok és kicsi is. A 30. heti UHn Hajdú Krisztina is azt mondta minden ok a babával, csak a haskörfogata picit kisebb, de rendben van. Akkor mégis hol van a baba? Én 56 kiló vagyok most, és szinte nincs hasam...ijesztő. Mással is volt ilyen?
2012. jún. 26. 10:33
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Bocs,látom ugyanakkor irtunk.
2012. jún. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon piici a pocakod,de ha a babával minden rendben,akkor nincs min izgulni szerintem!
2012. jún. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod, Te ilyen alkat vagy. Az egyik barátnőm erre a hétre van kiírva és ugyanekkora a pocakja mint neked :) Ő is nagyon vékony, de a baba szépen fejlődik, legutoljára 2900gramm körül tippelték, tehát nem olyan nagyon kicsi.


Szerintem nagyon aranyos vagy, és egyáltalán nem baj, hogy nincs egy "hordó" elötted :)



25hkm

2012. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
sztem nem kicsi az enyém is ilyen volt ekkor.de amúgy lényeg hogy a baba jól legyen.csinos vagy!
2012. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

3-as vagyok!

Nem olyan pici a pocakod!Szép gömbölyű!!!Akarod hogy megmutassam mekkora az enyém most 24+3 hetesen.Arra az időre nekem is kb akkora lesz a pocim mint neked!A dokim is mondta hogy nem leszek görögdinnye! :):)

2012. jún. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Jajj Lányok, megnyugtattatok picit, köszönöm! Igen, mindenki képét szívesen megnézem :) Jó hallani, hogy valaki ekkorával megy szülni :) Ugyan semmi nem jó már rám, amiket hordtam, de múlt héten egy baráti összejövetelen többen is erősködtek, hogy ne vicceljek, minden rendben van e mert EZ NEM 8 HÓS HAS...ott elszomorodtam és megijedtem eléggé
2012. jún. 26. 10:54
 17/30 anonim ***** válasza:

Örülj neki, nem lesz lógó pocid.

Engem is csesztetnek, hogy pici, ikreket várok. Tegnap láttam ugyanilyen idős kismamát, ikreset, dupla ekkora pocival, igaz ő alacsonyabb, meg nagyobb darab.

Babák nőnek, ez a lényeg:) 33 h km

2012. jún. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Ez tegnapi kép!24+2 hetes pocak.Na az enyém tényleg pici!


[link]


Véleményed?

2012. jún. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Kedves Ikres Kismami, nagyon sok boldogságot a babákhoz és a lényeg tényleg ez, hogy jól vannak a gyerekek :)


18as válaszoló, Nekem is ekkora volt 23+5 hetesen. 24-et nem tudom, mert nem dokumentáltam, de ugye, nem nőtt elképesztő sebességgel, szóval ekkora lehetett. Veled is minden ok, ugye?

2012. jún. 26. 11:15
 20/30 anonim ***** válasza:
Igen minden ok!Egészségesek vagyunk!A véreredményeim is kiválóak!Makk egészségesek vagyunk!Odafigyelek hogy mit eszek,gyümölcsöket imádom,na meg a csokit!Neked kisfiad vagy kislányod lesz?Név?Nekünk lánykánk lesz.18-as vagyok
2012. jún. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!