Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes ikerterhes vagyok....

19 hetes ikerterhes vagyok. Normális jobb oldalon alul feszítő érzés a hasban 2 napja?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódós vagyok, nem merek orvoshoz menni, mert egy hete voltam és akkor minden rendben volt és közölte a dokim, hogy nem való nekem a terhesség idegileg. Mit tegyek? babák mozognak, csak a méhszáj nyílása miatt aggódom mindig. :(
2012. jún. 26. 07:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja szedek béres magne b6-ot 4*1-et.
2012. jún. 26. 07:39
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 16 hetes ikerterhes vagyok. Nekem is sokszor vannak feszítő, nyilalló érzéseim, pedig szedek magnéziumot. Első babámmal is volt ilyen, és szerencsére nem lett belőle gond. Holnap megyek dokihoz, azért majd rákérdezek nála, hogy mitől van. Majd megírom Neked. Ne idegeskedje, az többet árt...
2012. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Írd meg majd légyszi! Nekem másfél éve volt műtétem, kivették a petevezetékem. ha eszedbe jutna megkérdeznéd a dokit h annak a helye is fájhat terhességnél (mondjuk a tágulások miatt)? Köszi előre is! Boldog, nyugodt baba várást kívánok neked!!
2012. jún. 26. 10:43
 4/6 A kérdező kommentje:
szia. sikerült megkérdezned a dokit?
2012. jún. 28. 07:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, bocsi, hogy csak most írok. Csak legyintett rá, hogy ez normális. Ha görcs vagy vérzés lenne, csak akkor kell aggódni. Én bízom az orvosomban, szerintem neked sem kell aggódnod. Boldog babavárást!
2012. júl. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom h megkerdezted! azota mar nem is faj,elmult. boldog, gondmentes babavarast! :)
2012. júl. 3. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!