Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kezdem a 8. hónapot és...

Ma kezdem a 8. hónapot és annyira mini a pocim, hogy kb 4 hónaposnak néznek, normális ez?

Figyelt kérdés
Én is nagyon vékony vagyok és kicsi is. A 30. heti UHn Hajdú Krisztina is azt mondta minden ok a babával, csak a haskörfogata picit kisebb, de rendben van. Akkor mégis hol van a baba? Én 56 kiló vagyok most, és szinte nincs hasam...ijesztő. Mással is volt ilyen?
2012. jún. 26. 10:33
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Kicsi Lányunk lesz, már nagyon várjuk, pont 2 hónap van még, augusztus 26 a nagy nap papírforma szerint :) Nektek?
2012. jún. 26. 11:19
 22/30 A kérdező kommentje:
Elnézést, látom írtad, hogy Nektek is Kislányotok lesz :) Sok Lány születik idén; körülöttem 5 ismerősnek is Lánya lesz vagy épp most született :)
2012. jún. 26. 11:20
 23/30 anonim ***** válasza:
Nekünk okt 13.De doki szerint előbb lesz meg,mert szép nagy és nagyobb a koránál..Hát majd meglátjuk..Én szeretném ha szeptember végei lenne,mert az anyukám is akkor született!Emilia lesz a neve.A tieteknek?ÜDV!
2012. jún. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Az én babám még farfekvéses, ha nem nagyon fordul be, akkor nekünk is előbb lesz, császárral. Léna lesz :) Nagyon szép várandósságot és majd könnyű szülést Neked
2012. jún. 26. 11:29
 25/30 anonim ***** válasza:
Neked is viszont minden szépet!!!!
2012. jún. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Ne keseredj el :) Én lecserélném a pocakom éjjeli alváskor, pedig még csak 25 hetes a kisfiam :)


Itt egy kép Rólunk, hát nem a legkényelmesebb már. Mondjuk Én nem is vagyok olyan vékony mint Te.


[link]



Sok boldogságot!


25hkm

2012. jún. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos vagy kedves utolsó!18-as voltam!
2012. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

:) Nagyon köszönöm a bókot :)


25hkm

2012. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Tényleg nagyon csini vagy :) Szép babavárást...amúgy éjszaka az alvás már nekem is nehezen megy, Párom mondja sokszor, hogy nyöszörögtem sokszor, mikor fordultam :)
2012. jún. 26. 12:02
 30/30 anonim ***** válasza:

Ne aggódj! Ha minden rendben a picivel, akkor csak örülj, hogy nem kell óriási hordót cipelned magaddal. :)


Linkeltem képet, ha nem baj. :)


[link]


[link]


Az első a 8.hónap elején, a második a 9.hónap elején készült. :) (Úúúúú.... De rég is volt! :( Azóta már nyolc hónapos a kiscsaj. :))


Boldog babavárást Mindenkinek!!!! :D:D:D

2012. jún. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!