Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 140/70es vérnyomás, és 95-110e...

140/70es vérnyomás, és 95-110es pulzus nagyon magasnak számít? 29hetes kismami!

Figyelt kérdés

Dokim azt mondta mérjem napi 3szor,és ha hűvősebb lesz és akkor is annyi lesz akkor irány a korház!!! Szerinte ez csak a meleg!!!

Szerintetek????


2009. júl. 7. 21:41
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
szerintem a pulzus elég sok.nekem azt mondták,hogy 135/85-ig jó,pulzusra nem mondtak értéket.nem szorít a szíved?
2009. júl. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan szorítás,inkább mintha a mellkasomon ülne valaki!!! Nehezen kapok levegőt!!!!
2009. júl. 7. 21:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már magasnak számít.

Remélem, ha enyhül az idő lejjebb megy és nem kell kórházba menned.

2009. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,nagyon aranyos vagy!!!!!!!!!!:):)

Hát nem szívesen mennék korházba!!:(

2009. júl. 7. 22:35
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem tegnap 192/87, ma 175/92 volt a vérnyomásom, 100 körüli pulzussal. Értem komolyan aggódik a doki, de egyenlőre csak gyógyszert írt. Azt mondta, ha megváltozna a vizeletem, fájna a vesém, elviselhetetlen fejfájás gyötörne (most azt hiszem még épphogy elviselhető) vagy nagyon ödémásodna az arcom; akkor azonnal mentő! Hozzáteszem még csak 11 hetes terhes vagyok. :(

Szerintem a te eseted még elmegy ebben a frontos gyagyás időben. Remélem nem lesz baj, de erre azért tényleg oda kell figyelni!

Boldog és egészséges babavárást neked! :)

2009. júl. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha van módod mérd meg naponta többször és vezess naplót róla, egy mérésből nem lehet pontosan tudni, hogy van-e gond. Nekem a dokinál mindig 140/90 feletti (fehér köpenytől szindróma), az otthoni pedig 125/75 - 130/85, ami nem rossz. Remélem minden ok lesz.
2009. júl. 8. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most 33 hetes vagyok,nekem is a terhességem elején volt 160-180/90-es vérnyomásom adtak rá gyógyszer.Jelenleg 4 féle vérnyomáscsökkentőt szedek egyszerre.Most 120-140/60-70 körüli,de nekem is napi 3x kell mérnem.A pulzusom 90-110 közötti szokott lenni,a doki azt mondta,hogy egy picit magas,de a terhesség alatt mindenkink megemelkedik.

Kellemes babavárást!

2009. júl. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor nekem a védőnőnél a 180/80?De itthon meg jó, és azt mondta hogy az a lényeg, nem pedig a rendelői, ahol izgatott az ember, mert én annyira ráparázok.Én is mérem és a pulzusom is 100 körüli.
2009. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!!

Nekem meg pont fordítva a védőnőnél és a rendelőben jó.......itthol meg csak gondol egyet és elkezd zakatolni......nekem mellé még társul gyerekkori szívbetegség,nem olyan vészes,de ott van!!!!

De remélem igazatok lesz és csak a hülye front,ma már nincs meleg és jobb a vérnyomásom is!!!

135/80 és 90 pulzus!!!

További gondtalan babavárást nektek!!!

2009. júl. 8. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!