Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek hogy eltereljem a...

Mit tegyek hogy eltereljem a gondolataimat? Illetve hogyan lehet pozitivan gondolkodni?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam UH-n, 5 hetes vagyok. Rendben van minden. 2 hét múlva mennem kell vissza. Addig azon aggódok minden nap, hogy ugye rendben lesz minden? Ugye nem tűnik el onnan az a kis szikhólyag? Itthon vagyok, és egész nap ezen jár az agyam. Tudom, pozitivan kell hozzáállni a dolgokhoz, de nem nagyon megy. Segitsetek ötletekkel.
2009. júl. 8. 04:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Én is kb 6hetesen voltam dokinál,amikor megtudtam,hogy várandós vagyok.Hasonló cipőben jártam,mint te kb.a 12.hétig.Hidd el nem tesz neked és a párodnak sem jót,ha mindig ezen töröd a fejed.Tudom nem könnyű nem aggódni de probáld meg.Hidd el,sikerülni fog.Én is beláttam,hogy az aggódás,rossz gondolatok nagyon nem jók és feleslegesek.Csak jóra szabad gondolni.
2009. júl. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy milyen csodálatos lesz ez a 9 hónap. Hogy lassan elkezd majd nőni a pocid. Hogy gyönyörű kismama leszel. Hogy a párod még jobban fog csodálni. Nem fog onnan eltünni. Hisz élni akar! Próbáld hasznosan tölteni a napod, foglald el magad. Így kevesebbet gondolsz majd rá, és ha gondolsz is csak a jó oldalát nézd. ANYA LESZEL! Boldog babavárást! 19h km
2009. júl. 8. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!
2009. júl. 8. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!