Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az utalhat problémára, ha...

Az utalhat problémára, ha eddig 80 fölött volt a pulzusom, most meg 72 környékén van? Vagy ez az időtől van?

Figyelt kérdés
2009. júl. 8. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az időtől van de inkább örülj, hogy a normál értéken van most már. Legalább az enyém lenne ennyi...(mindig 90 fölött van ha a védőnő méri)
2009. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
ez itthon ennyi.csak azért gondoltam,hogy baj lehet,mert a védőnő azt mondta,hogy ilyenkor mindig magasabb,ha babás valaki.remélem a picurral nincs semmi baj.
2009. júl. 8. 08:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Ó dehogy van. Minden okés vele és így ő is jobban érzi magát szerintem ha te jobban vagy, nem?
2009. júl. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hál istennek a 80as pulzusnál sem volt semmi bajom.csak már nagyon szeretnék menni ultrahangra,6 hete voltam utoljára.lehet,hogy csak hülye képzeteim vannak.
2009. júl. 8. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!