Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphaston szedésénél milyen...

Duphaston szedésénél milyen hamar múlik el a barnázás? Napi 2*1-et kell szednem, s nagyon aggódom.

Figyelt kérdés
Hétfon voltam UH-n - minden rendben volt, vert a kis szive, de barnázásra kaptam Duphastont. S ma még mindig van barnázás - néha tobb néha kevesebb. Volt már valaki hasonló helyzetben? 8hetes vagyok.
2009. júl. 8. 08:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Terhességem elején én is kaptam Duphastont.3-4 nap múlva felejthettem el a barnázást.Ami leginkább akkor jelentkezett amikor pisilés után megtöröltem.BOCSÁNAT a megfogalmazásért.Pihenj sokat és nem lesz semmi baj.

Problémamentes babavárást kívánok!

35 hetes

2009. júl. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors választ. Remélem nem lesz semmi baj. Problémamentes szulés kívánok neked!
2009. júl. 8. 09:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Utrogestant kérj az orvosodtól! Ez hüvelytabletta, és jobban felszívódik orvosom szerint, mint a szájon át szedhető gyógyszerek. Ha még barnázol az adagját is emelni kell, nálam legalábbis így volt, és rögtön elmúlt a barnázás!

5 és fél hós babuci anyukája

2009. júl. 8. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia. Én is szedtem Duphastont mikor 10 hetes voltam, nem csak barnáztam hanem nagyon véreztem.2,3 nap alatt elmult és utána nem volt baj. Ne aggódj, minden rendben lesz. Vigyázz magadra.

37 heteske...

2009. júl. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!