Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhesen a babám...

21 hetes terhesen a babám állandóan lent érzem a hólyagomnál, ill. lejjebb. Beáll oda és nyom lefelé, mint egy kemény szikladarab. Mit tegyek? Félek, hogy így esetleg nyitja a méhszájat is.

Figyelt kérdés
A hasam többi része puha, csak ott lent kemény. Nem igazán keményedés, bár a másik babámnál ez nem volt. A másik babámnál ezt csak a 30. héttől éreztem, mikor befordult fejvéggel.

2012. jún. 27. 11:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is második babám várom és kb. ugyanezt tapasztalom. :) Első babával teljesen jól elvoltam. A 27. hétben járok, de már hetek óta érzem, hogy a hólyagomat úgy megnyomja, hogy belenyilallik a fájdalom. :S A 24. héten voltunk 4D-n és ott mondták, hogy bizony a feje már lent van, a lába a bal bordáimfele. Elvileg még talán foroghatna, de tuti, hogy úgy maradt, mert ha mocorog, a csontos kis lábát érzem a bordáimnál. :D Egyébként az első fiam is így feküdt valahogy, mert ő is majdnem itt dugdosta ki valamelyik kis csontos "alkatrészét", bár akkor nem voltam benne biztos, hogy a sarka vagy a könyöke. :) Biztos így "feküdte ki" a méhem, ezért fekszik így az öccse is! :D Keményedni is gyakrabban szoktam, mint annó az elsővel, de szerintem ez is normális, hiszen most nem is tudunk annyit pihenni, mint mikor még nem volt tesó. Szedjél magnéziumot és pihenj, amikor csak tudsz!

Boldog babavárást!

2012. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
szia, én is így éreztem, és sajnos nekem elkezdett kinyíllani a méhszáj, és 24 hetesen beindult a szülés és meghalt a babám. nem akarlak megijeszteni de pihenj amennyit csak tudsz.
2012. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

én most vagyok 24 hetes és nekem is ez van.Nagyon lent hordom a babámat,de ne aggódj szerintem.a dokim azt mondta hogy nem nyílik attol!Csak jobban vigyáznod kell!Én veszélyeztetett lettem az miatt!Nem szabad semmit csinálnom,csak minél többet pihennem!

2012. jún. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt 3-4 napig Uh-n kiderült ,hogy medencevégű még, és valószínűleg a hólyagomon is csücsül . Azóta átmozdult,de van mikor odatéved. 24hkm
2012. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!