Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukorterhelés eredménye, ez...

Cukorterhelés eredménye, ez így normális?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg az eredményt, de a védőnő csak annyit érkezett mondani, hogy teljesen jó és már rohant is mert tanácsadás volt. Szóval az 1. 4,6 mmol/l két óra múlva pedig ugyanannyi. Mindenkinek magasabb a 2. érték, ahogy olvasom itt az oldalon, nekem miért nem változott? Pedig jó adag löttyöt megittam, alig bírtam legyűrni. Most ez jó, vagy nem?
2012. jún. 27. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó :) éhgyomorral 6,2-ig jó, terhelés után 8-ig. Véletlenek lehetnek, hogy ugyanannyi éhgyomorral, meg terhelés után i.
2012. jún. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem változott, ez azt jelenti, hogy a szervezeted jól használta fel a bevitt cukormennyiséget. Nekem az éhgyomri 4,6 volt, a 120 perces 4,4. Szóval nem mindenkinek több a második érték mint az első. Amúgy, tudom, hogy hihetetlen, de nekem ízlett az a lötty, én itthon is így iszom a limonádét, teát, jó édesen, mert így szeretem.
2012. jún. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

teljesen jó, a lényeg, hogy éhgyomorra sem magas a cukrod és bármilyen szirupos sZ*t iszol, azt is hamar lebontja a szervezeted, tehát nem ingadozik ill. marad fent sokáig.

arra azért figyelj, hogy ne éheztesd magad, mert a túl alacsony (2,0) cukor sem jó, de diétáznod tuti nem kell

2012. jún. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2012. jún. 27. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!