Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam dokinál elvileg...

Ma voltam dokinál elvileg 5hetes vagyok de szabálytalan a petezsák alakja. a méretei 22*4mm. mi várható ezután?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 30. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Hogyha szabálytalan a petezsák akkor van rá esély,hogy a magzat felszívódik,mérettől függetlenül.Erre azonban ne gondolj,hogyha mégis megtörténik ,az tőled független ,nem tudod befolyásolni.

Kívánom,hogy ne legyen semmi probléma.

2008. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem fog felszivodni,ne aggodj.akkor mondta volna az orvos is gondolom én....lehet hogy a petezsàk alakja helyre fog ällni egy idö utän.de felszivodni nem fog ez biztos.jo babavärst!
2008. ápr. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia...nekem nem szabálytalan volt hanem kissé DEFORMÁLT.
2008. ápr. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
SZIA.nekem nem szabálytalan volt hanem kissé deformált..és ne keress rá a neten mert én is csak rossz dolgokat találtam rola..az biztos hogy sokat pihenj,arra ne is gondolj hogy baj lehet.és 2 napig rágtam magam aztán azt mondtam hogy a csodába nekem egézséges boldog terhességem lesz..most már 7 hetes vagyok és a petezsákom tökéletes..ugyhogy csak pozitivan..ha az a csepp babo megakar maradni akkor meg is marad.beszélj hozzá sokat.simogasd a pocid..igy te is megnyugszol..sok sikert..
2008. ápr. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem 6 hetesen a dokim azt mondta, hogy egy 4 hetesnek megfelelő petezsákom van és vagy van egy halott terhességem, vagy csak később fogant meg! Sajnos műtéttel kellett befejezni... De a dokim őszinte és nagyon korrekt volt. Egyébként már van két egészséges gyermekem.

Ennek ellenére most kisbabát várunk, akivel már 11 hetes terhes vagyok. Sakjnos pecsételő vérzésem volt sokáig, de kaptam utrogestant, folsavat és a dolgok teljesen rendben mennek, szép nagy a a babám. Sokat, nagyon sokat aggódtam érte, de felvoltam készülve mindenre.

Egy a lényeg: Nem hiszem, hogy bármilyen problémát is jelentene, ha a petezsákod kicsit szabálytalan lenne, akkor azt a dokid 100%, hogy mondta volna neked. Mikor kell a következő uh-ra menned? Mit mondott a dokid?

Pihenj annyit, amennyit csak tudsz és vigyázz magadra, ne idegeskedj, biztosan minden rendben lesz a kisbabáddal csak adj neki ídőt és ne türelmetlenkedj, szép nagyra fog majd megnőni!!!

A legjobbakat kívánom nektek!Csak pozítívan és hidd el, hogy minden rendben lesz!!!

2008. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

sziasztok nagyon szépen köszönöm a bíztatást mindenkinek, már nekem is van két gyönyörő kislányom és vlot már két vetélésem, már nagyon jó lenne ha nem lenne több, szerdán megyek uh-ra remélem akkor már többet tud mondani feltéve ha jól leszünk addig.

köszönöm mégegyszer

szorítsatok nekem

2008. ápr. 30. 18:50
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi lett végül veletek? Megmaradt a babád?

2010. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

szia sajnos nem maradt meg májusban műtöttek , de aztán decemberben megint lett egy poz tesztem mainek az eredméyne most már itt gőgicsél a szobánkban két nap múlva lesz 5 hónapos Luca baba



köszi a kérdésedet

2010. jan. 28. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!