Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szabálytalan petezsák, benne...

Szabálytalan petezsák, benne folyadék! 5 hetesen ez nagyon rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Mai uh-on szabálytalan petezsákot és benne folyadékot láttak. 5/2 hetes vagyok elvileg. Szerintetek ez nagyon rosszat jelet, vagy reménykedhetek még? Nagyon aggódom!
2010. okt. 22. 22:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de úgy tudom nem jelent jót. Szabálytalan akkor szokott lenni, ha elhalt. Orvos mit mondott?
2010. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ezt mondták nekem is a kórházba. Aztán irány a magán orvos, és ő másnap mindent rendben talált! Most 26 hónapos a kisasszony:)!
2010. okt. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen, hogy írtatok!

Orvosomhoz jövőhét végéra van időpontom, teggnap este valahogy éreztem, hogy meg kell nézni Őt. magán uh-ra mentünk. Ott azt mondták, hogy olyan a kép, mintha bármikor elindulna a menstruációm :( :( :(

Nagyon elnyújtott a petezsák és, hogy ez nagyon nem jó.

:(

Kedves Utolsó válaszoló!

Neked is ugyan így szabálytalan volt és folyadékot is láttak benne? Mennyi idős voltál akkor?

Nagyon megköszönném, ha leírnád, mert egy kis reményt ébresztettél...


Azt olvastam éjszaka (nem tudtam aludni), hogy valakinek a telt hólyag "nyomta el-lapította el" a petezsákot? Nekem ez kicsit fura, szerintetek lehetséges?

Annyira félek, féltem Őt! Nagyon vártuk! :( :( Nem akarom, hogy baja legyen! :(

2010. okt. 23. 08:18
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem aztmondta a doki az első 6 hetes uh-n, hogy szabálytalan petezsák és nincs szívhang. Missed-re készültünk, rá 3 napra újabb uh az operáció előtt és láss csodát, a szabálytalan petezsák kissé jobb lett és volt szívhang. Aztán kiderült h a magánuh-ja nem elég érzékeny...

De azóta minden rendben.

Drukkolok!

2010. okt. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
09:13vagyok, most 19 hetes. Folyadékot nekem nem mondod a doki.
2010. okt. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia! 7:14 es vagyok! Nekem nagyon vicces volt ez az egész, mert a dokik azt mondták, ketten is , hogy szabálytalan , lapított petezsák, benne folyadék, ráadásul méhen kívüli, és elhalt, azonnal kiakartak pakolni. Aztán elmentem egy szuper dokihoz, szuper drágán, viszont szuper uh gépe volt, azt mondta szerinte nincs gáz, vissza mentünk egy hét múlva kontrollra, és addigra minden rendben volt. Annyit mondott nagyon korán mentem uh ra, ilyenkor ha nem látnak jól valamit, akkor hajlamosak ráfogni a szabálytalan petezsákra mindent, mert állítólag 6 hetes korra fejlődik ki szépen. Szóval még ne ad fel. Nagyon szurkolok neked! Írd majd meg akár privibe is, hogy hogy álltok!
2010. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm, hogy elírtátok, hogy Nektek mit monddott az orvos!

Kedves utolsó válaszoló!

Nagyon bízom abban, hogy csak azért lehetett, hogy "rosszat" láttak, mert még picik vagyunk 5/2 naposan voltam az utolsó menstruációm szerint. A 4d uh-ban a hölgy azt mondta, hogy 5 hetes terhességnek sem így kell kinéznie :( :( :(

Nagyon-nagyon félek, holnap megyek az orvosomhoz!

Ígérem, megírom, hogy mit mondott!

2010. okt. 24. 19:57
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia! Voltál dokinál? Mit mondott? Nagyon kiváncsi vagyok, remélem nincs baj.
2010. okt. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Szia!

Nagyon köszönöm, hogy érdeklődtél!

Hétfőn első utunk a dokimhoz vezetett. Ő egy petezsákot és benne egy szikhólyagot látott, embrionális elemeket még nem, de 5 hetesre írt. Azt mondta, hogy még bármi lehet...meg azt is, hogy ilyen pici terhességnél természetes, hogy folyadék van a petezsákban. Igaz még mindig nem szabályos, de már nem olyan elnyúlt, mint 3 nappal azelőtt volt. Ja és 3X nagyobb az átlagnál. Tüneteim fokozódnak, ccsak remélem, hogy minden rendben! Férjem minden este megbeszéli a Kicsivel, hogy nagyon várjuk és erős legyen! :)

Szép napot!

2010. okt. 27. 08:28
 10/16 anonim ***** válasza:

Jaj de jó! Ez azért már bíztatóbb, mint a múltkori uh, nagyon örülök! Mikor mész legközelebb? Írj majd akkor is!

Jó egészséget Nektek!

2010. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!