Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami összefüggés?...

Van valami összefüggés? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Egész nap mocorog a babám, éjjel pedig hagy aludni, csak hajnalban rúg párat mikor már fent vagyok. Ha megszületik akkor hasonlóan lesz, éjszaka nyugisabb lesz? Persze tudom majd sok mindentől függ ez (szoptatás stb), csak kíváncsiságból kérdezem.
2012. jún. 27. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel,mert engem is hagy aludni a babám egész éjjel,akkor kel amikor én!Remélem van valami hasonlóság benne!
2012. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hány hetesek vagytok? :) Ez attól is függ... Mivel a baba "napirendje" már pocakban kialakul.. De csak a 29-30. héttől kezdve... :) Onnantól kell megfigyelni az ugymond ébrenléti szakaszokat. :)

Boldog babavárást! :)

21hkm

2012. jún. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
30 hetes vagyok és már 2 kb hete van ez így.
2012. jún. 27. 18:07
 4/6 A kérdező kommentje:
vagyis kb 2 hete :)
2012. jún. 27. 18:16
 5/6 anonim ***** válasza:

akkor figyelhetsz rá! mert lehet, hogy nyugodtabb lesz a babuci éjszaka! szerencsés leszel. bár ez még változhat. :)

a 21hkm :)

2012. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor a gyerekeim ezt sem tudták, hogy nekik van "napirendjük":D:D

A csajosom egy nagyon nyugis baba, bent a pocakban is nyugis volt, de azért éjjel kelt.

A fiam pocakban, és idekint is pörög:D

2012. jún. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!