Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második (vagy többedik )...

Második (vagy többedik ) gyermeküket váró kismamik? Ti mennyivel korábban éreztétek a mocorgást odabent?

Figyelt kérdés

Létezik, hogy én már 14 hetesen érzem néha? Nem vagyok benne biztos, hogy tényleg a baba e.

Második baba lesz, az elsőt 20 hetesen éreztem.


2009. júl. 8. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most várom a 2. gyerkőcömet, én mind a kettőnél elég hamar éreztem, mert előrenyúló a méhem állítólag. :)

Az első kislányomnál 16 hétre, a második babónál már a 14. hétre megéreztem.

Tehát van ilyen. Miért ne lehetne, csak azt mondják, h szerencsések akik megérzik :))))

2009. júl. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én kb. 1 nappal korábban :) Mindkettőt a 20. héten, volt/van némi súlyfelesleg, a méhlepény a mellső falon tapadt meg. Ja, és hátrahajló méhem van.

2009. júl. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért csodálkozom, mert az elsőt elég későn éreztem, pedig már nagyon koncentráltam rá. Most meg nem is gondolok rá és egyszercsak megmoccan. Még pocakom is alig van, olyan hihetetlen.
2009. júl. 8. 11:40
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, és az elsőnél 20 hetesen, most a másodikkal 15 hetesen. Szerintem érezheted már most is. Boldog babavárást! 25 hetes km.
2009. júl. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!