Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szent István kórházban milyen...

Szent István kórházban milyen a 19. heti genetikai UH? Apuka bejöhet, hol lehet időpontot kérni?

Figyelt kérdés
Magánrendelésre járok egy dokihoz, aki a Szent Istvánban van. Ő mondta, hogy oda menjek a 19 hetes UH-ra, meg, hogy időpontot kell kérni. De azt nem mondta, hogy milyen telefonszámon, pontosan hová kell menni stb.
2012. jún. 28. 08:30
 1/8 anonim válasza:

Az én orvosom is az Istvánban rendel. a 06-1-455-5700-számon a 11-es vagy 12 melléken kell fél 10-től kérni időpontot kb. a 19.hét előtt 2 de inkább 3 héttel. Mondjuk nekem a mellékekre azt mondta a gépi hang, hogy nincs ilyen mellék, ezért csak simán hívtam a számot és megvártam, hogy kapcsolják az ügyintézőt, Neki pedig mondtam, hogy a 19.heti genetikaira szeretnék időpontot és kapcsolt is. Igaz 2 kapcsolás után és kb.negyed órás várakoztató zene után sikerült időpontot kérnem 2 nap telefonálgatás után, de végül is sikerült.

Én hétfőn megyek. Megírom majd, hogy hova kell menni. Még én sem tudom pontosan.

A címet gondolom tudod, de azért itt van:

Szent István Kórház - 1097 Budapest, Nagyvárad tér 1. - N. épület(A végén van az N épület.)

Remélem segítettem. :-)

2012. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, és hálás lennék, ha megírnád majd a hétfői tapasztalataidat! Hová kell menni, apuka bemehet-e, mennyi idő kb. az UH, tartják-e az időpontot, adnak-e képet, megmondták-e a nemét? Kb. ilyenekre lennék kíváncsi. Előre is köszi.
2012. júl. 14. 08:39
 3/8 anonim válasza:

Szia! Az alaksori részen van a 19.heti genetikai UH. Ahogy lemész szemben látni fogod az ajtót amire kivan írva, hogy ott végzik a 19.hetit. Oda be kell kopogni és leadni a kis könyvedet, aztán szólítanak majd. Viszont kijött egy doktornő és elhívott 2 ajtóval arrébb és ott csinálta az UH-t. Ne ne aggódj, szólítani fognak mindenképpen. A párom és a barátnőm kísért el, mindketten bejöhettek. Kaptunk képet is. Jó genetikus dokinőt (Dr. Bábinszki Ágota)fogtunk ki, mert minden szervét, testrészét többször is tüzetesen megnézte a bébinek. Itt már a neme is nagy valószínűséggel látható, bár nem biztos. Amikor időpontot kérsz telefonon, akkor hozzá próbálj meg kérni. Tényleg jó.

Szuper volt látni a Babónkat.:-)

2012. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Még valami! Az időpontot tartják, illetve próbálják tartani, de sokat nem kell várni.

Remélem segítettem. Írj még ha van kérdésed. Megpróbálok válaszolni! :-)

2012. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egyébként ki a magándokid? Nekem Dr. Radnai Katalin!Imádom! :-)
2012. júl. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtál. Hétfőn megyünk, kíváncsi vagyok, milyen lesz. Dr. Kosztin Árpádhoz járok. Eddig meg vagyok vele elégedve. Szép babavárást Neked!
2012. júl. 21. 19:56
 7/8 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy 4D-ben is megmutatták a babót vagy csak 2D-ben? Ez persze annyira nem fontos, a lényeg, hogy mindene meglegyen, csak kíváncsi lennék.
2012. júl. 21. 19:57
 8/8 anonim válasza:
Szia! 4D-t csak magán UH rendelők készítenek. A kórházban nem sajnos! Neked is Boldog babavárást! :-)
2012. aug. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!