Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet az, hogy esténként...

Mitől lehet az, hogy esténként annyira kell pisilnem, ráülök a wc-re és nem jön semmi?

Figyelt kérdés

Sokszor már néha fáj,annyira kell. Van,mikor 10percig ülök és nyomom,úgy jön ki nagy nehezen egy kevés.

Másnak nincs ilyen problémája?

Nappal nincs ilyen,csak este.


2012. jún. 28. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
ha kora terhes vagy lehet kisebb felfázás is,ha már előrehaladottabb akkor nyomja a baba a hólyagodat,esetleg a húgyvezetéked.De ez csak tipp :)
2012. jún. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ó, nekem is hányszor van ilyen.. :) meg a másik kedvenc, amikor kicsurgatom, megtörlöm, felállok és ugyanúgy kell, mintha nem is pisiltem volna.
2012. jún. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves második,és te nem tudod mitől van ez? :)

Vigasztal a tudat,h nem vagyok ezzel egyedül!

2012. jún. 28. 16:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy? Jól írta az első, ha koraterhes vagy, okozhatja akár egy felfázás is - ha előrehaladottabb, nyomja a baba a hólyagod :)


31+5 hkm

2012. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
10 hetes vagyok.
2012. jún. 28. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!