Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ikresek. Egy vagy kétpetéjű...

Ikresek. Egy vagy kétpetéjű ikreitek vannak?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy 1 vagy több petezsákot láttak az elején, ez később hogy alakult, és hány petéjűek lettek? Volt olyan, akinél az első UH-n 1 petezsák volt, és két petéjűek lettek?
2012. jún. 28. 11:43
 1/10 anonim válasza:
2petezsak volt, amibol 2 burok, 2lepeny lett. 2peteju fiuk. 20hkm
2012. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8 hetesen két petezsák, két embrióval, 12 hetesen két burok, két lepény, egy kisfiú és egy kislány babóca. 16 hetes kismama
2012. jún. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is kétpetéjűek. Természetes úton fogantak, 2 petezsák volt, aztán 2 burok, 2 lepény. 2fiú lett:)
2012. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

6+3hetesen 2 petezsák, 2 embrió, 2 szívhang

azóta kiderült, hogy 2 petéjűek


33 hetes km

2012. jún. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Elso valaszolo vagyok. megkerdezhetem h hogy vagytok? hogy birjatok az ikerterhesseget? nektek is bebeszelik (orvos,vedno,ismerosok) h milyen veszelyes az ikerterhesseg? en mar belebolondulok az aggodasba. faj nektek is idonkent a mehszalag tagulasa? nekem neha ugy feszul a hasam. 33 heteske jo nagy mar a pocid?nehez? fekudnod kell? kerdezo bocsi h ide bekerdeztem,de olyan nehez ikreseket ,,elkapni,, boldog babavarast mindenkinek! :)
2012. jún. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Nekünk is természetes úton fogantak a babák. Van már egy gyermekünk, aki most másfél éves. Kicsit be vagyok parázva, hogy hogyan fogom csinálni 3 picivel, de azért örülök neki, hogy ikrek. Engem is sokan paráztatnak, hogy veszélyeztetett terhesség csak azért, mert ikrek. Sokszor feszül nekem is a pocim, főleg, ha sétálni megyek a naggyal. Őt ugye nem emelgethetném, dehát néha muszáj. Szóval nem egyszerű, de igyekszem megoldani, és optimistán állni a dologhoz. És Ti hogy vagytok kedves ikres kismamatársak?
2012. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Dehogy is, egyik válaszoló, én örülök, hogy kérdezel. Én 12 hetes vagyok, és első UH-n 1 baba, (védekezés mellett, a kicsi 1 éves múlt, abszolút nem tervezett, gondolkodtam is, mi legyen), erre 2. UH-n már 2-en vannak, azt hittem, leszédülök az ágyról. Megkérdeztem a nőt, hogy viccel-e?

Szóval ekkor a doki azt mondta, hogy valószínű 1 petéjűek, múlt héten újabb UH, burok van köztük, most azt mondta a másik doki, hogy nem lehet megmondani, hogy 1 vagy 2 petéjűek-e, majd 2 hét múlva.

Hogy vagytok? Hogy fogadtátok? Aki a vége felé jár, vele minden oké volt eddig? Nem kellett feküdni, vagy ilyemsi?

2012. jún. 29. 10:37
 8/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 3. válaszoló vagyok.

Csak hogy ne csak rémtörténeteket halljatok, kedves leendő ikres kismamák! Problémamentes ikerterhességem volt, egy nappal a kiírt dátumom elött szültem, természetes úton, a fiaim mindketten 3 kiló felett voltak.

Én is sok rémtörténetet hallottam és mki ijesztgetett, de kizártam ezeket a dolgokat. Élveztem a terhességem, bár nem volt könnyű, a végén csak a gyerekek 6kiló 60 dekát nyomtak bennem...képzelhetitek. De mozogtam, ha tudtam sétáltam, szülni úgy mentem,hogy 3 emeletet megmásztam. Higgyétek el, nem csak "rossz" szülétörténetek vannak ikresként, bár nem könnyű sem a terhesség sem a szülés, de kitartást Nektek!!!

2012. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Kedves utolsó válaszoló nagyon köszi, hogy ezt leírtad és gratulálok Neked! Valóban mindenkitől azt hallgatja az ember, hogy örüljön, ha a 35. hétig kihúzza, és azt is persze már kórházban, mert hát ugye ikrek... Remélem, hogy én is hasonló szerencsés helyzetben lehetek majd, mint Te. Sok boldogságot a babákhoz!
2012. júl. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi szépen! Kitartás! Kelleni fog:)
2012. júl. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!