Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Irorszagban elo kismamak...

Irorszagban elo kismamak segitseget kernem?

Figyelt kérdés
Szeretnem megkerdezni ti hol fogtok szulni itt vagy otthon?Kihez jartok vizsgalatra itt?Felhaborito az elso idopontomat 20 hetesre kaptam itt a rotundaban!
2009. júl. 8. 16:00
 1/4 anonim válasza:

Szia. Mi Eszak Irorszagban vagyunk, es itt is szulok, L'derryben. Eleg erdekes valoban a terhesgondozas. Tobbszori telefonos vita utan 12 hetesen es 2 naposan voltam eloszor midwifenal, ahol csak vizelet es vervetel volt, meg adatfelvetel. Utana nekunk mar a 16. heten volt az elso ultrahang, es 21 hetesen a nagy ultrahang a korhazban. Azert a 20 hetes elso idopontot meg itt is kisoinek tartom. nem lehet hogy meg kuldenek valami ertesitot korabbi idopontrol, mas vizsgalatra?

35 hetes km

2009. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia, en ugyan nem Irorszagban elek hanem Angliaban, de nalunk is keves vizsgalat van..

A 12. hetig semmi, es akkor tortenik az elso uh es talalkozas a midwife-al. Ha a 12 hetes uh es vervetel eredmenye alacsony rizikot mutat a Down korra akkor a legkozelebbi uh csak a 20 heten van.. En azon gondolkodom hogy a 16 heten elmenjek magan uton egy uh-ra. Szeretnem latni hogy minden rendben van-e...

2009. júl. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erdekes. :( En Angliaba elek, Bristol es holnap megyek eloszor uh-ra 7+5 hetesen a szulesznovel meg tegnapelott volt az elso idopontom. Vervetelem, vizeletvizsgalat jovoheten lesz a szulesznonel,utanna 12 hetesen a dating scan nevu ultrahang. 16 hetesen masik ultrahang meg vervetel es utanna mar nem tudom mert eddig magyarazta el a szuleszno. Szerintem itt az Egyesult Kiralysaban ossze-vissza van az egesz. :(
2009. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!


En is Dublini vagyok, elso idoponot 25 hetes terhessegi idore adtak, bar en a National Maternity-be fogok menni. No comment. :o(


Hivd fel a regisztracios irodat es panaszold el nekik, hogy ez kicsit kesoi idopont.

Nalunk voltak gondok az elso par hetben, igy ha UH ellenorzesre akarsz csak menni, azt Blackrockban maganuton meg tudod oldani. Nagyon kedvesek, baratsagosak, viszont 140-150 EUR egy UH. Nem dokik, csak UH van, de nagyon alaposak. Mi meg a "lengyel" klinikan is jartunk, ami kozvetlen a Rotundaval szemben van. Ott van nogyogyasz is,de az UH gepuk nem olyan profi. Kedvesek es ugy tunik alaposak ok is. Egy vizit+ UH = 100 EUR, de ennek egy reszet visszakapod, ha van biztositasod (pl. VHI).


Termeszetesen vervetel vagy ilyesmi nem volt, igy mi hazamegyunk a masodik genetikai vizsgalatra. Tudom sokba kerul, de az egeszseges baba megeri. :o)


Udv es kellemes babavarast!

2009. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!