Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hétben járok. Még dolgozom...

32. hétben járok. Még dolgozom, igaz nem minden nap. Ti nem féltek, ha a baba megszuletik, az állando otthonléttol?

Figyelt kérdés
Arra gondolok,hogy aki hozzá van szokva az állando rohanáshoz,meg ahhoz ,hogy mindig emberek kozott van.Már van egy nagy fiam,és emlékszem,hogy alig vártam,hogy mehessek vissza dolgozni,az olyan volt mint egy kikapcsolodás.Most is otthon szeretnék a kicsivel lenni 3 évet,ahogy az elsovel,csak féllek attol,hogy minden napom ugyanarrol fog szolni és ettol ideges leszek.Nem tudom értitek-e.Na meg az is ,hogy a nagyfiamtol már mehettem bárhova,elvan akár egyedul is otthon,ha megszuletik a piuci,megint 2-3 év fog eltelni azzal,ha nem tobb,hogy ohozzá fogkelleni alkalmazkodni.Most,hogy tobb idom van ,állandoan ilyeneken agyalok,ti is így vagytok vele?
2009. júl. 8. 16:11
 1/1 anonim ***** válasza:

4 hónapos lányom ,most jó itthon lenni.

A fiammal 2 és fél évig voltam otthon. Utána dolgoztam 6 és fél évet, mielőtt megint szültem (34 hetes koromig dolgoztam )

De majdnem 5 hete nincs kocsink, csinálják és néha úgy érzem megőrülök, hogy nem tudok menni akárhova. Baromira megszoktam a kocsit, dolgozni is azzal jártam, Vittem.-hoztam a fiamat bölcsibe, oviba, suliba. Még az utolsó héten is vezettem terhesen.

Mert oké megyek babakocsival, de ebben az iszonyat melegben még azt sem tudtam.

(Ma pl elindultunk otthonróla párommal meg a kicsivel babakocsival 2 óra körül és majdnem 5 kor értünk haza, úgyhogy a sok gyaloglástól estére zsibogni szokott a lábam.)

Ha egydül vagyok BKV kilőve, mert a villmosra feltenni a babakocsit egyedül nem megy.

Amúgy sem vagyok egy otthonülős típus, szeretek jönni menni. Még jó hogy kertes házban lakunk, legalább kimegyek a kertbe. Aztán nemsokára megyünk nyaralni. Utána meg kezdődik asuli, úgyhjgy reggel van amikor nekem kell majsd a fiamat vinni, délután hozni.

Amúgy most is a gyerkőc 2 és fél éves koráig akaorok itthon maradni. Lejár 2 évesen a gyed, utána kiveszem a a szabijaimat.

2009. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!