Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi újság a kávéval? Ti "kávéfü...

Mi újság a kávéval? Ti "kávéfüggők" hogy tesztek így áldott állapotban?

Figyelt kérdés

Reggel és du. egy presszókávé belefér?

18+3 km


2009. júl. 8. 16:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, nyugodtan ihatsz. Én mindhárom babavárás alatt ittam, igaz, nem mindig főzött kávét, volt, hogy nescafe-t, napi 3-4-et is. Nem volt gond a vérnyomásommal, a szoptatás alatt is megiszom néha, nincs gond.

2009. júl. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem reggel és délután is muszáj meginnom egy presszót, mert különben a fájdalomcsillapitókat szedhetném. Rettenetesen fejfájós vagyok, ha hiányzik a kávéadagom. És még igy is alacsony a vérnyomásom 105/65.

Ha nem vagy tőle rosszul, nyugodtan igyad. Boldog babavárást. 26 km

2009. júl. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nagyon sok kv megittam mig nem voltam babas de azota 1 heten ha 1et mindig elfelejtem,meg valahogy nem kivanom!

De eddig nem kaveztal,hogy ezt csak most kerded hiszen mar 18 hetes vagy?

2009. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is függő vagyok,de sajnos magasabb a vérnyomásom ezért a doki koffeinmentes kávét javasolt inkább.Most azt iszom.

Kellemes babavárást!

33 hetes km

2009. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Eddig csak reggel ittam, de szívesen innék du. is egyet. Köszönöm nektek.
2009. júl. 8. 16:33
 6/9 anonim ***** válasza:
En raszoktam a koffeinmentes kavera amiota terhes vagyok. Ajanlom Neked is a Nestle Caro-t, nekem nagyon izlik. 32 hetes pocis
2009. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindíg kellett innom kávét, mert alacsony a vérnyomásom és fejfájós vagyok/voltam. De most, hogy terhes vagyok, már van 4 hete is, hogy nem ittam kávét, mert nem bírom meginni, de nem is hiányzik. kopp-kopp
2009. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is nagyon sok kávét ittam, de lassan elmarad. Hétvégén eszembe sem jut, hogy igyak. Hétközben, mivel dolgozok, a munkahelyemen meg szoktam inni egyet. Segít a fejfájásban, és legyőzöm a folyamatos álmosságot is. Persze, míg megcsinálom (nessz), addig a hányinger kerülget. Az itthoni kávézásra van egy jó trükköm: nem veszek kávét, így nincs mit megfőzzek. De a presszókávé szagát szeretem szagolgatni.


11 hetes pocis

2009. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

27 hetes vagyok. Eddig a 3in1-ben kávét ittam de kb 2 hete megint visszatértem a Ricoré kávéra. Ez csökkentett koffeintartalmú, így napi két bögrével iszom meg belőle. A lefőzöttet nem tudom meginni. Nekem sem valami magas a vérnyomásom, 100/65 kb. Nyugodtan igyál meg két kávét, vagy ha szereted a cappucinót akkor azt, persze ha nem magas a vérnyomásod.

Boldog babavárást!

2009. júl. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!