Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis mamik! Hogy érzitek...

Kis mamik! Hogy érzitek magatok, mi újság? Írjon akinek van kedve!

Figyelt kérdés
Terhességi héttől függetlenül. Minden érdekel.
2011. máj. 24. 13:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Pont most meg vagyok fázva a 22.hétben vagyok.Néha fáradt vagyok néha meg annyi az energiám, hogy csak győzzem levezetni:-)

Amúgy jól viselem eddig remélem ezután sem lesz semmi gáz.Szeptember 20-ra vagyok kiírva, és még előttem az egész nyár,remélem, hogy jól fogom viselni a meleget.Az sem érdekelne ha egész nyáron csak 25 fok lenne:-)))

2011. máj. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Andrea1987 ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok,és nagyon meleg van.Nehezen viselem,lehetne hüvösebb is.Junius 30-ra vagyok kiirva,kisfiunk lesz,és már nagyon várom.1-jén lesz az elsö NST-m.Már nagyon várom,hogy halljam a szivecskéjét.Sajnos a nödokimnak olyan uh-s gépe van hogy nem lehet hallani.Amúgy elég jól viselem a terhességet,bár már nagyon félek a szüléstöl.Gratulálok a babádhoz,és sok boldogságot kivánok!
2011. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

6 hetes terhes vagyok,és éppen ma pocsékul vagyok.

Folyamatosan émelygek,miközben éhes vagyok,de enni nem tudok,nem esik jól.

Zavar engem is a meleg (mi lesz később te jó ég),és a kedvem is pont ennek "megfelelő". Nyűgös,hisztis,álomkóros.


Ha jól lennék,lehet,hogy nem is válaszoltam volna erre a kérdésre,de köszi hogy feltetted,mert nagyon jól esett panaszkodni valakinek. :-))


Te hogy vagy?

2011. máj. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

28 hetes vagyok és babakocsi krízisbe vagyok. Ami tetszik az vagy nagyon drága, vagy semmit nem tud, ami pedig jól kihasználható és az ára is jó, az csúnya. + Még erre rá jön párom kényes ízlése is.

Egészségileg nagyjából egyben vagyok. Csak ma valahogy nagyon sokat nyomja ki magát a babócám és emiatt nagyon feszül a pocakom.

2011. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Én 38 hetes vagyok, jövő hét csütörtökre vagyunk kiírva. Nagyon türelmetlenek vagyunk. Unok itthon lenni ilyen szép időben, bár menni sem tudok a meleg miatt, meg a sok keményedés miatt sem. Nálunk kisfiút rejt a pocak, Márton lesz a neve. Mindenkinek boldog babavárást, és sok kitartást!
2011. máj. 24. 13:48
 6/21 anonim ***** válasza:
Én 36 hetes vagyok.A meleg nekem is eléggé betesz,már mi is nagyon várjuk a pici lányunkat:)A szüléstől én is nagyon félek de próbálok pozitivan gondolkozni.Még a lábaim fájnak nagyon,talán az a legelviselhetetlenebb:(
2011. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Kitartás, kedves Kismamák! Bocs, hogy belekontárkodok, mivel én már túl vagyok a szülésen. Vasárnap volt 14 hetes a pici lánykám, Rebeka. Ő a 3. gyermekem. A kis tündérem beájult a játszószőnyegen.:-)))

Nem tudom, hogy bírjátok nagy pocakkal ezt a meleget, én mind a háromszor télen voltam terhes. (Bár az se volt jobb, hogy a végén már nem tudtam, milyen téli kabátot vegyek, amin összeér a cippzár. Amit találtam, az persze úgy állt rajtam, mint egy zsák. Semmi nőisség.) Plusz még a rosszullétek és egyéb nyavaják. Én tényleg sajnállak titeket.

Elő a pocakokkal, én mindig elmosolyodok, ha látok egy kismamát! Nagyon jó rátok nézni! Remélem, ez vigasztal titeket egy kicsit.

További boldog babavárást és gyors, könnyű szülést kívánok mindannyiótoknak!

2011. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Alinaaa ***** válasza:
100%

Sziasztok. 34.hétben vagyok, június 30-ra vagyok kiírva a kisfiammal. A nagyobbikkal mesézek, kimegyünk az udvarra.Mostanában elég sok az energiám, csak takarítani ne kéne inkább a kert:)csak ott meg nagyon meleg van.

A pocaklakóm ma elég fitt a bal oldalamban:)Mosom a kis ruhákat, teregetek... Én mondhatni jól vagyok csak egy kicsit türelmetlen, már tarthatnánk ott, hogy hazahozom a picit.:)Jó babavárást.

2011. máj. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok, mi a 37. hetünket tapossuk. Jelenleg jobban érzem magamat, de egész éjjel görcsölt meg fájt a vesém. Na erre nem tudtok valami megoldást? Lehet hogy bután hangzik, de emiatt már aludni sem merek:( De ezt leszámítva jól érezzük magunkat a pici fiúval:)
2011. máj. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok!Lassan a 35. hetet töltjük.Június 27-re vagyunk kiírva.Félek a szüléstől de próbálok én is pozitívan hozzáállni.Végig nem tudták megmondani pici babánk nemét,ugyhogy meglepi lesz.Bár fő az egészség.Szerencsére nagyon jól viseltem a terhességemet végig most kezdem el érezni,hogy azért nehézkesebbek a dolgok ezzel a nagy pocival.

Mindenkinek jó egészséget és boldog életet kívánok!

2011. máj. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!