Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol találok szép babaágyneműt?

Hol találok szép babaágyneműt?

Figyelt kérdés
Már elég sok helyen nézegettem,de nem igazán találok nekem megfelelőt.hátha tudtok még új oldalt mutatni.Előre is köszi.
2012. jún. 29. 07:49
 1/4 anonim ***** válasza:
mamas & papas. [link]
2012. jún. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én megvarrtam a gyerekekenek az ágyneműt és a kis takarókat. Vettem gyönyörű mintás pammut-vászon anyagot+ bele bélést és megvarrtam, pedig nem vagyok egy varró tálentum. :) De az ágyneműnél csak egyenesen kell varrni, tehát tényleg nem nagy dolog. Én csináltam kispárnát, paplant, rácsvédőt és kis takarót a kocsiba. Mindez kb 3000 ft-ba került. Így készítettem nekik 3 garnitúrát. :) Mindenkinek nagyon tetszik. :)
2012. jún. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!