Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberben szülő kismamik!...

Októberben szülő kismamik! Hogy vagytok? Mekkora már a pocitok? Sokat híztatok? Miket vettetek már meg?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 09:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én szeptember végére vagyok kiírva, 7kg plusznál vagyok,de csak pocira híztam. Babakocsi és kiságy kivételével megvan minden, csak még pár ruhácskát fogok venni :-) 27hkm
2012. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

én október közepére vagyok kiírva, mivel 3. gyerek alig vettem valamit, mert maradt az előző kettőről. meg kaptam is sok mindent, fiú lesz.

4 kg-t híztam, 37 éves vagyok. nagyon jól viselem, az előzőekkel sem volt problémám, a szülés is sima volt, remélem most sem lesz császár.

2012. jún. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én október 13-ra vagyok kiírva,de a doki szerint előbb lesz meg,mert nagyobb is egy héttel a babám,meg nagyon lent hordom és az miatt is!Köszi jól vagyok,jó sokat mocorog már a picurka,nem nagy pocakom van mert nagyon farba hordom és ezért nálam később kezd el látszani!Kb 4-5 kilót híztam eddig.És még nem nagyon vásároltunk,majd most kezdjük.Te kedves kérdező hogy vagy?Nagy pocakod van már?Ti hogy álltok a vásárlással?Üdv.25 hkm

2012. jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi október 03-ra vagyunk kiírva. Nagyon jól vagyunk, sokat ficánkol a kisfiam a pocakban (első baba). Bár az alvás napok óta kezd kényelmetlen lenni, és nagyon keveset alszom, ennek ellenére kiegyensúlyozott vagyok! :)

Én eddig +6kg-nál tartok! Nekünk lényegében már a nagyja holmik megvannak: babakocsi, hordozó, kiságy, kiskád, ruhák...már csak az apróságokat kell megvenni ami a babaápoláshoz szükséges ill. a komplett kórházi csomagomat! :)


26+2 hetes kismama

2012. jún. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Én okt. 12-re vagyok kiírva. Hatalmas pocim van már (remélem nem fog szétrepedni, kenem is minden nap). 8 kg-t híztam, és iszonyatosan dagad a lábam. Nem tudom azért híztam-e mert vizesedek, vagy ez háj.


Már a nagyobb cuccaink megvannak (kiságy, pelenkázó, hordozó, babakocsi, mellszívó, légzésfigyelő, ruhák). Az aprókat pedig fokozatosan veszegetjük.

2012. jún. 29. 10:47
 6/12 anonim ***** válasza:
Kismamák nem raktok fel képeket??Ha akartok!3-as vagyok
2012. jún. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

[link]


Mi ekkorák vagyunk. :)

2012. jún. 29. 11:21
 8/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

én október 23.-ra vagyok kiírva.Eddig kb 1-1,5 kg híztam.Mondjuk 79-ről kezdtem. 2.gyerkőc, már van egy kisfiam, aki július 25.-én lesz 4 éves. Úgy néz ki, hogy most kislányunk lesz! A nagy dolgok megvannak, voltak. Babakocsit vettünk újat, meg majd július 2.felétől kezdek el vásárolni, mert akkor már nem dolgozom. A pocim nagyon nagy, az alvás sem olyan kényelmes, de hát ez van!:-) Valamit valamiért! Egyébként nagyon jól viselem. Az elsővel sem volt semmi bajom, igaz császáros voltam, és 99%, hogy most is az leszek. A babó már fejjel lefelé van.

2012. jún. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező szép nagy pocid van hozzám képest!3-as vagyok,és az enyém ilyen:


[link]

2012. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Mi így állunk jelenleg! :) 4.hozzászóló vagyok!

26+2 hetes

2012. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!