Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Októberben szülő kismamik!...

Októberben szülő kismamik! Hogy vagytok? Mekkora már a pocitok? Sokat híztatok? Miket vettetek már meg?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 09:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Október 8-ra vagyunk kiírva, aztán meglátjuk :)


Pocim mekkora? Nos néha nagynak érzem, majd meglátok itt egy két képet és rájövök, hogy pont jó :)


A szoba készen van, ki van festve, kiságy összerakva matraccal, babakocsi is megvan. Ruhák (nagymamák jóvoltából ) folyamatosan gyűlnek. Van pihenőszék, játszószőnyeg, fülhőmérő, orrszívó, textilpelusok, szoptatós párna, nekem fotel és lábtartó... azt hiszem ennyi :)

Még van egy pár dolog ami beszerzésre vár, de jól állunk így is. Mondjuk nem bánom, tudtam hogy a legvégén aug., szept. nagy pocakkal semmi kedvem nem lesz vásárolgatni. Szeptemberig megveszünk mindent.


Semmit nem híztam még, kevesebb vagyok 3 kilóval mint a terhesség elött. Jövőhéten megyünk 4D-re , alig várom :)


Itt vagyunk mi :


[link]



25+4hkm

2012. jún. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Október 2-re vagyok kiírva.Jól vagyok,bár nagyot rúg már a kicsi,és este rájön a nagy edzés és helyezkedés.20hetesen tippelték 30ra a hasam,gondolhatod mekkora akkor a 26.héten :D Terhesség előtt 82voltam,most 80,mert a 12.hétig lementem 77re.Semmit nem vettünk még,mert mi kapunk sok mindent,amit anyuék hoznak le majd lassan.
2012. jún. 30. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!