Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első Clexane szuri beadása...

Első Clexane szuri beadása hogy sikerült nektek? Mennyi idő után vetted rá magad? Gyorsan ment, vagy féltél, hogy tetted túl magad rajta?

Figyelt kérdés

Én nagyon félek tőle. Még csak készenlétbe kell helyezni ha szükség lesz rá (ha netán sikerülne a babó).

Egyébként mennyibe fog kerülni ez a szuri?


2012. jún. 29. 14:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is féltem tőle és a férjem adta be....:S Sajnálom, de így volt tényleg. /Neki viszont kb. 10 másodperc volt. Még élvezte is:) /

2012. jún. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Háááát... Császár után kaptam, a férjem orvos, ő szúrta. Anyumnak korábban egy műtétje után szúrtam én is, magamnak nem ment.
2012. jún. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem néhány percbe telt, mondogattam magamnak, hogy nem is fáj ez annyira, hiszen csak bőrbe szúrom. És ez használt. Azóta már rutinná vált, a terhesség 8.hetétől szúrom, és szülés után még 6 hétig kell.

Ha belegondolsz, hogy a babát egészsége is múlik rajta, könnyebb elviselni, és egy hét után már természetes, a napi program része lesz.

90%-os támogatással az egy havi adag (3 doboz) olyan 3600 ft körül van.

2012. jún. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. júl. 1. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!