Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhesség melyik szakasza...

A terhesség melyik szakasza telt nektetek a leglassabban?

Figyelt kérdés
32 hetes vagyok,2. babával.Most érzem úgy,mintha megállt volna az ido.Eleinte az elso 3 honap nem bírt eltelni,mert gyakran voltam rosszul,de aztán repult az ido.Most megint úgy érzem,hogy csak vagyok az ido meg áll.
2009. júl. 8. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az utolsó 5 hét.

Tudom mit érzel.

2009. júl. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, én is pénteken töltöm a 32 hetet, és pont így érzek én is hogy nem halad az idő.

Én is sokat voltam rosszul a 14. hétig, minden nap, hánytam is, de valahogy az gyorsabban telt nekem.Azóta viszont mintha megállt volna rendesen.Pedig telik, mert vannak események amikre azt mondom hogy te jó ég már ennyi hete történt.....

Még két hónapot kellene kitartani, bár azért titkon remélem hogy már nincs annyi hátra, olyan augusztus közepe fele szeretnék már babzni, ha a baba is úgy gondolja.

Elég problémás a terhességem, és megterhelő, de nem fizikailag, inkább türelmetlen vagyok, és már szeretném látni a kisembert akiért annyit küzdöttünk.

Ráadásul itthon vagyok az elejétől, és a 20. héttől pedig szigorú pihenés méhszáj miatt, ezért sokat vagyok magam egyedül, és csak agyalok, még sétálni sem merek elmenni nehogy baj legyen.Olyan semminek érzem magam hogy nem tudom csinálni a dolgaimat, a férjem segít sokat.

Már várom hogy mehessek a babámmal minden fele, mint a többi boldog anyuka, mert nekem ez eddig kimaradt az életemből, és sok rossz jutott ki babatéren.

Na jó hosszú voltam.Lényeg hogy már sokkal kevesebb van hátra, mint amennyi eltelt.

Minden jót, és jó szülést, és babázást.

2009. júl. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 12-32.hétig. Azt hittem,sose lesz "vége"...

Most meg a 40.héttől mintha megállt volna az idő!

40+3 vagyok ma és még se fájás,se tágulás.

Örökkévalóságnak tűnik.

Kitartás!

2009. júl. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 33 hetes.Nekem sem volt problémamentes a terhességem!Végigaggódtam az egész eddigi időszakot és talán ezért is telt olyan iszonyatosan lassan az idő.

De a betöltött 30.hét után valahogy lenyugodtam,most már pörög az idő és néha azt sem tudom 31 vagy 33 hetes vagyok.

Persze nagyon szeretném már ha a kezemben tarthatnám a kisnyuszimat!

Kellemes babavárást!

:)

2009. júl. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem szinte az egész piszok lassan telik.

Ez annak tudható be hogy párom külföldön dolgozik,terhességem alatt 3hetet volt itthon(bezzeg akkor gyorsan ment az idö:)),meg itthon vagyok egész terhesség alatt.Most a végét járjuk de most a legeslegroszabb.Csak nyüglödöm már.Várom a napot h megszülessen a Kisfiunk és végre 3 man legyünk és ne csak én egyedül.Ugy érzem soha nem jön el az a nap:(

Minden jot!

37hetes km

2009. júl. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Adri baba ***** válasza:
utolsó 1 hónap lassabban telt el nekem is.......
2009. júl. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!