Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti milyen méretű babaruhákkal...

Ti milyen méretű babaruhákkal készültök a születendő babátoknak?

Figyelt kérdés

Van megmaradva sok kisruha a nagyobb lányomról, de akkor sokat kaptunk kölcsön is. Most nem tudom, mekkorákat vegyek hozzá. Vegyek-e kicsi 56-osokat, ami lehet, hogy nem is fog kelleni, de ha nem veszek, és mégis kéne, akkor nem szeretnék utolsó pillanatban szaladgálni ruháért. Ti mennyit vettetek, és miket 56-os ruhákból?


(a lányomra egyébként pár hétig még az 56-os is nagy volt...)


2012. jún. 30. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

56-62...

56-ból nyári véknyakat,mert elvileg még pár napom van a szülésig.de már bespajzoltam 68-al is...

de ha ilyen meleg marad felesleges a ruha is,mert pelenkában is kínlódni fog...

2012. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56-62, mindegyik méretből vannak, minden típusban, body, rugdalózó...Majd idővel ha nő, már a neki megfelelőt veszem meg! kb. 8-10 db
2012. jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
56ból kevesebb, 62ből több, még 3 hetem van szülésig, a doki szerint nem lesz óriásbaba, így az 56ot megrizikóztam, de abból csak alap dolgok(body, rugi), ami sépcibb naci stb abból csak 62-est vettem
2012. jún. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

vettem 56osból 3 db-ot, rövidebb, vékony anyagút, legyen váltás, de nem kell sok , mert úgy is kinövi gyorsan, és bármi van ott az egy számmal nagyobból is 3 db, azt is rá lehet húzni

aztán a továbbiakban is úgy csináljuk épp aktuális méret, egy számmal nagyobb méret hordása , így nem kell egy méretből 6-8 db, hanem megoszlik.

nadrágokból ugyanez

2012. júl. 1. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!