Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyre közeleg a kiiras datuma....

Egyre közeleg a kiiras datuma. Kinek milyen a közerzete, a hangulata? "Beszeljük" ki magunkbol!

Figyelt kérdés
Nekem teljesen valtozo! Van ugy hogy az egesz napot vegig bögöm, mert mar "tükön ülök" es nagyon nyügös vagyok, de olykor boldog vagyok, teli energiaval, viszont ha jön nehany erös joslofajas hihetetlen izgalom tölt el, amikor meg varatlanul elmulik nagyon csalodott leszek, ilyenkor ujra "indul" a mokuskerek. (siras, boldogsag, csalodottsag, türelmetlenseg, stb.) Olyan veget nem erönek tünik, olyan örökke valosagnak...
2009. júl. 9. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedden voltam dokinák,azt mondta a héten lesz baba,vasárnapra vok kiírva.Azóta mintha a nyákdugó is távozna.Tegnap már nem mertem menni sehova, de kikészülök az unalomtól.Úgyhogy ma kimozdulok,úgyhogy ha a város közepén megy el a magzatvíz,akkor így jártam,már az sem érdekel,csak akkor már történjen valami,mert azzal hogy fájdogál a hasam nem vok kisegítve....már várom a végét,én is.Bennt nem maradnak,csak kibújni se akarnak nagyon....
2009. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már nagyon várom, várjuk a nagy napot, mi is egyre türelmetlenebbek vagyunk, de persze tudom, lehet siettetni, mert majd a kis manóm fogja tudni mikor van itt az idő. Jóslóim már vannak, próbálok arra gondolni, hogy viszonylag könnyű szülés lesz, hogy ügyes a kis bébim és segíteni fog, de néha elbizonytalanodom és félek, hogy kevés gyenge leszek, minden apró jelle figyelek, még van 5 hét a kiírás napjáig de már nagyon várjuk, hát nehezen, de lassan csak eljön a nagy nap,

hány hetes vagy, már nagyon a vége felé jársz?

Könnyű, gyors szülést kívánok,

35 hetes kismama:)

2009. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocsi nem azt akartam írni, hogy lehet siettetni, hanem, hogy nem lehet sietettni a pocaklakókat:)
2009. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én holnap kezdem el a 39.hetemet,de már rettenetesen várom a kisbabámat.Csak a szülésre tudok gondolni persze csupa jokat.Egyáltalán nem félek,csak láthassam végre a kicsit.Én is figyelek minden apró jelre és reménykedem mindennap,hogy ma meglesz,de semmi:)Hát várok türelmetlenül nem tehetek mást.
2009. júl. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!