Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » AFP eredményem holnap lesz...

AFP eredményem holnap lesz meg. Szerintetek lehet rossz az eredmény, ha a 12 hetes UH-n a nyaki redő rendben volt és 16 hetesen elmentünk egy 4d-s uh-ra, ahol jól átnézték és mindent rendben találtak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 2. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen voltam, túl aggódtam magam. Minden rendben lesz ne izgulj.
2012. júl. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is minden rendben lesz! Egyébként én azt hallottam, hogy gondolkodnak, hogy eltörlik ezt az AFP vizsgálatot! Ne aggódj!
2012. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lesz rossz az eredmény, de még ha pici eltérés is volna, semmit sem jelent. Az AFP egy elavult, gagyi vizsgálat, sokszor fals eredményt mutat. De szerintem jó lesz az eredményed, ezen nehogy görcsölj
2012. júl. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok, csak annyi rémtörténetet hall az ember a fals eredményekről, hogy én is attól félek, hogy ha rossz eredmény fog kijönni, akkor én megőrülök, hogy lehet, hogy mégis beteg lenne, pedig tényleg láttam, hogy szépen mozog, a szonográfus azt mondta, minden rendben van vele. Próbálok nem aggódni, de nehéz.
2012. júl. 2. 12:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem rossz lett az afp-m, pedig előtte minden rendben volt. Viszont a dokim is mondta, hogy sok-sok fals eredmény születik az afp-n, és ha előtte jók voltak az uh eredmények, akkor aztán ne aggódjak!

Lányom 2 éves, makk egészséges, köszöni nagyon jól van! :)


Az afp arra jó, hogy kikergesse a kismamákat a világból, úgyhogy bármilyen eredmény is lesz, akkor se aggódj, hiszen eddig minden uh tökéletes volt!

2012. júl. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de ez nem garancia, hogy jó afp lesz.DE remélem, hogy igen és ezt is kívánom.:D Mert jól fel tudnak vele hergelni.Ugyanebben a cipőben járok, minden oké, 16 hetesen 4D, ahol minden ok, aztán a 18 hetes UH-on is minden rendben, de a hülye afp miatt nem túl (bár negatív) kockázat...és magzatvízvétel.Ez utóbbi természetesen az én döntésem volt.Tényleg nem rémisztésként írom.Ne haragudj

20 hkm

2012. júl. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, "nem túl jó kockázat" -ezt akartam írni.
2012. júl. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!