Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 császár utáni terhességmegsz...

2 császár utáni terhességmegszakításkor ambulánsan csinálják a műtétet vagy bent kell maradni egy éjszakát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 3. 06:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Volt-e előtte vajúdás? Kinyílt-e a méhszájad,ha ez megvolt, akkor nem tesznek lamináriát.

Viszont általában nem szültnek vesznek, igy azért készülj arra, hogy benn leszel előtte egy napot.

2012. júl. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek tettek lamináriát(sajnos kiderült beteg a baba,így a terhességmegszakítást választotta),van már gyerek,és ő is császárral szült.Pedig őt hagyták vajúdni 2-3 órát a császár előtt.Bent maradt 1 éjszakát.
2012. júl. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor tesznek fel lamináriát, de hogy bent kell-e maradjál vagy sem, az a kórháztól is függ.

Én is császárral szültem, aztán a 2. terhességem elhalt, műteni kellett, reggel fél 9 körül tették fel a lamináriát, fél 2 körül vittek a műtőbe, 4 után már hozták a zárójelentést, és mehettem haza. Volt a szobában egy lány, akinek még nem volt gyereke, abortuszra várt, de nála is ugyanígy volt, aznap reggel jött, előttem kapta meg a tágítót, délben már vitték a műtőbe. Meglepett, mert én is úgy tudtam, hogy akik még nem szültek, azoknak egy napi tágítás szükséges a műtét előtt, és emiatt bent kell maradni egy éjszakát, de úgy látszik ez már nem mindenhol van így.

2012. júl. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kell laminaria, ha nem, nem kell bentmaradni,(Bp.-i kórház) de ezek szerint kórháza válogatja.
2012. júl. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!