Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom mit tegye, terhes...

Nem tudom mit tegye, terhes vagyok de sok az olyan tényező ami miatt nem akarom megtartani?!

Figyelt kérdés
Gyógyszert szedek, nem emlékszem rá de talán kimaradt egy-két szem. Ráadásul dohányoztam is, amint megtudtam abbahagytam. Szívem szerint megtartanám, de a párom nem akarja. Már van két 4éves gyermekünk. Velük is nagyon nehéz és nagyon nem állunk jól anyagilag. Nincsenek rokonok akik segíthetnének. Ha reálisan gondolkodom akkor tudom hogy jobb ha nem szülöm meg, de nem élném túl az abortuszt.
2012. júl. 4. 15:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ő abba nem gondol bele, hogy ez nekem milyen. Csak azt mondja, hogy miből neveljük fel?! Igaza van, hogy így is nehéz helyzetben vagyunk, de szerintem ez még nem ok az abortuszra. Szerinte igen. Mondtam neki, hogy ha ő lenne terhes másként látná.
2012. júl. 5. 12:56
 12/16 anonim ***** válasza:
Én megértelek,nekünk nőknek más az abortusz gondolata,mint nekik.Mert nekik csak akkor gyerek,ha már megszületett.De a semmibe szülni,ha már van gyerek?!Nehéz döntés...Mivel nekem /nekünk első baba a pocaklakó,így mi nem vetettük el,pedig nem állunk jól.De ha már lenne egy gyerek,lehet megfontoltuk volna,pedig én abortusz ellenes vagyok.De ez nem igaz,hogy ahol elfér 2,ott 3 is.Nem mindegy,hogy az ember 2-nek ad meg mindent,vagy 3-nak semmit.Értem ezalatt pl,hogy így tudnak menni ovis/sulis programokra pl,de ha 3-an lennének,lehet már nem lenne rá keret stb.Minden gyerek aranyos,de én inkább megadnék egynek mindent(határokon belül természetesen),minthogy a gyerekem utáljon amiért semmit nem kap.Mert ők nem értik meg ezt amíg fel nem nőnek,hogy attól még értékes emberek,hogy pl nem márkás ruhát hordanak,vagy nem voltak soha nyaralni.Nem irigyellek ebben a döntésben.
2012. júl. 6. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Szia Kérdező! Mi van veletek? Remélem rendezőtek a dolgok. És jól vagytok. Első válaszoló.
2012. júl. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszi az erdeklodest, egyenlőre még nem jelentkeztem abortuszra. Várok még 1-2 hetet hátha addig változik a párom véleménye.
2012. júl. 12. 18:42
 15/16 anonim válasza:
Huu nagyon kívánom, és szurkolok nektek!!! légy szíves majd írd meg! És sok kitartás!!!
2012. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ahogy olvastam, úgy láttam, hogy te kötődsz a babához, és nem vetetnéd el.És leginkább a párod válaszától tartasz nem a pénz hiánytól.

Én azt tudom tanácsolni, hogy ne vetesd el, nagy lelki trauma lenne számodra és lehet hogy nagyon bánnád, és soha nem tudnál megbocsájtani a férjednek amiért hallgattál rá.

Nah és persze ahol jut 2 éhes szájnak, ott jut a 3.-nak is :)

2012. aug. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!