Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 22. heti UH-s papíron az...

Ha a 22. heti UH-s papíron az van, hogy a baba fejvégű fekvésben van, akkor mennyi esély van rá, hogy így is marad?

Figyelt kérdés

Ez már az a "befordult" állapot aminek 3-4 héttel szülés előtt kell megtörténnie?

Első baba így nem nagyon tudom. :)

Köszi a válaszokat!



2012. júl. 4. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:

22. hetesen még sok helye van, így simán foroghat össze-vissza. Egyébként az ritka, hogy nem fordul be szülésre, úgyhogy ezen ne aggódj. :) Ahogy nőnek, nehezül a fejük, a gravitáció húzza lefele, ezért van, hogy a babák 90 %-a befordul szülésre és ha már egyszer fejjel lefele van, akkor nehezebb nekik visszafordulni.


Boldog babavárást!

2012. júl. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

50 %.

De komolyan. 22. héten még elég helye van forgolódni.

Általában a 28-30. hétre szokták mondani, hogy ha befordult úgy is marad, de persze bármi megtörténhet. Van, akinek csak utolsó héten fordul be.

2012. júl. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Azért tartok ettől annyira egyébként, mert annak idején a kishúgom nem fordult be semmikor és anyukám rettenetes kínok között lábbal szülte meg tesómat! Úgyhogy azok után reménykedem csak és parázok attól, hogy nekem nem kell azt átélnem, amit neki.

Köszi a válaszokat! :)

2012. júl. 4. 15:49
 4/8 anonim ***** válasza:
A lányom a 39. héten lett faros... Nem engedték, hogy hüvelyi úton szüljek, császár lett. Első babásoknál nem igazán szoktak kockáztatni egy faros szülést hüvelyi úton.
2012. júl. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én is 22 hetes vagyok, egy kisebb probléma miatt a 19. 20. és 21. héten is uh-ztak, egyszer haránt volt, egyszer valamilyen fura alakban keresztbe és egyszer fejvégűen. Még össze-vissza ficánkol ilyenkor.
2012. júl. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Idézek: "Mire felállsz a géptől már fejjel felfele van" :)
2012. júl. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igen én is gondolom, hogy még ugye rengeteg helye van ficánkolni odabent... De gondolom tudja ő is melyik a helyes "út" :D Remélem minden rendben lesz! :) Eléggé aggódós vagyok. :D :) Utolsó kommentelő.. ez tetszett. :) Köszi
2012. júl. 4. 19:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, tudja a baba mi a "dolga", ne aggódj! :-)

Így a 22. héten még az orvosok sem foglalkoznak vele egyébként, hogy most milyen fekvésben van a baba, mert most még tényleg mindegy.

Majd a 30. hét után kezdik el jobban nézni.

2012. júl. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!