Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért baj ha keményedik a...

Miért baj ha keményedik a hasam, és mitől van?

Figyelt kérdés
Bocs ha valaki úgy érzi,hogy hüjéket kérdezek,de tényleg nem tudom és szeretném tudni,hogy mire kell odafigyelnem.Köszi a válaszokat.
2012. júl. 4. 16:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Most már kicsit okosabnak érzem magam:)40+4 kismami meg mindenki vigyázzatok magatokra meg a kis babókra.
2012. júl. 4. 16:51
 12/15 anonim ***** válasza:

Hú, de izgi. Ilyenkor eszembe jutnak a saját terhességeim, és újra megkívánom :)

Írd meg, ha megszületett! Szorítok!:) Kit vártok, fiút, vagy lányt?

2012. júl. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

40+4 hkm: Nem rossz, hogy bent klíma megy és ha kilépsz otthonról, akkor megcsap a meleg?

Én még csak 35+4 hetes vagyok, de kezd elegem lenni ebből a kánikulából...

2012. júl. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kisfiút várunk, aki nagyon ráér :) Holnap 6-kor indítják a szülést, de nem kizárt a császár, mert zárt a méhszájam és a buksija is odébb van, nem a méhszájon, na meg 3720 grammot mértek ma.....Úgyhogy én arra készülök, mert első baba.

40+4 hetes kismama

2012. júl. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Mint írtam, már egy ideje csak a vizsgálatokra megyek ki, reggel pékség zöldséges, a többit a férjem intézi. Holnap 6-ra a kórházban kell lennem, akkor még nincs meleg és a szülőszobán is klíma van, mire a gyerkőccel kimozdulhatok, talán picit enyhül a meleg.

26 foknál nem veszem lejjebb, direkt emiatt, ha nem lenne klíma lenne vagy 35 fok, mint tavaly.....nincs kedvem kipróbálni bírom-e. Amúgy ilyenkor már minden mindegy, a meleg csak egy dolog a 100 közül.

2012. júl. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!