Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a baba nem fordul be,...

Ha a baba nem fordul be, akkor automatikusan császároznak? Az hogy müködik pontosan? Attol ugyanúgy vannak fájásaim stb?

Figyelt kérdés
2012. júl. 4. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha programozott császárod van (és itthon a legtöbb kórházban ez van, ha nem fordul be a baba, és első szülés), akkor nem várják meg, hogy beinduljon a szülés, azaz nincsenek fájások. Kijelölnek egy napot a 38-40. hét között, és kiemelik a babát. Egy nappal előtte be kell feküdni.
2012. júl. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömnek a 39. héten elfolyt a magzatvize, faros volt a baba, de hagyták vajúdni 10 órát (mama és a baba is jól voltak) és utána császározták, arra is készültek, de itt az orvosok szerint kell normál esetben a vajúdás a mamának és a babának is,másnap már volt teje is..

A felkészítőn egy első babás kismama, igaz 2900 grammos babát, farosan szült, a saját dokija császározni akarta, de egy rutinos ügyeletvezető nem engedte és simán meglett.

Szerintem ez szituáció, terhesség és orvos függő, nem lehet kijelenteni, hogy csak így vagy csak úgy. Biztosan kényelmes programozottan császározni, csak kérdés mennyire jó....

40+4 hetes kismama

2012. júl. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem fordul be akkor császároznak, én is úgy tudom. A mi kórházunkban megvárják, míg beindul magától a szülés (persze ha minden rendben van) és hagynak vajúdani.

29+6 hkm

2012. júl. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ezt meg kell hogy cáfoljam, mert keresztlányom farosan született meg 4 óra alatt. Lehet sógornőm volt ilyen szerencsés, de őt nem császározták, hagyták hogy úgy megszülje.
2012. júl. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Főleg fiú babáknál ajánlják ilyenkor a császárt, beakadhat a kis heréjük és egy életre károsodhatnak. Nálunk programozott császár van ilyen esetben.
2012. júl. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ez azon is múlik, h hogyan faros. van, h meg bírják fordítani, van h pont úgy van helyezkedve, h ki bírják nyomni, de van h nem és akkor a baba károsodhat akár súlyosan is, én utálom mikor elítélik a programos császárt, fogadjuk már el h néha segítség és nem kell vagánykodni.
2012. júl. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaja kedves utolsó!Néha nemárt a segítség!Szerintem is akkor császároznak ha nem úgy fekszik farosan a baba hogy ne károsodjon!26 hkm
2012. júl. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!