Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Találtam egy nagyon ritka fiú...

Találtam egy nagyon ritka fiú nevet ami nagyon tetszene. Viszont nem találom sehol mikor van a névnapja?!

Figyelt kérdés
ARLEN --> ez a név tetszett meg nagyon! Segítenétek benne hogy mikor van a névnapja? Köszönöm :)

2012. júl. 4. 19:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
47%
Márpedig ha senkinek nem tetszik csak a szüleinek, akkor rossz élete lesz a gyereknek. Ez szerintem elég logikus.
2012. júl. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Igen lehet, de ez nem a mi dolgunk:)

9-es voltam.

2012. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

10 / 12-es nagyon szépen köszi :)

A többieknek csak annyit,hogy egyáltalán NEM biztos még hogy ez mellett maradunk.

Azoknak is KÖSZÖNÖM SZÉPEN akik belinkeltek oldalakat. Megnéztem.

Láttam én is hogy anyakönyveztethető csak nem találtam sehol mikor lenne a névnapja..

2012. júl. 4. 20:35
 14/22 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik :D
2012. júl. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik, komolyan elgondolkodtam rajta, hogy ez lesz a bébink neve. :)
2012. júl. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Most komolyan, azért kell lehúzni, mert NEKEM nem tetszik a név?

Hát bmeg...


Így van, a te döntésed, hogy mi lesz a neve. De akkor ne kérdezd meg az egész internetet.

2012. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
39%
Már bocs utolsó, de te nemcsak bunkó vagy, hanem buta is. olvasd már el, nem a véleményedet kérdezte a névről a kérdező, hanem h tudja-e vki a névnapját. szóval csak azért írtál, h fikázd a nevét.ráadásul a stílusod is hagy némi kivetnivalót maga után. nagy kultúrlény lehetsz!!!!
2012. júl. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha nem írod, hogy fiúnév, ha agyonütöttek se jöttem volna rá.
2012. júl. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező: nyugodtan adj olyan nevet a gyerekednek, ami nektek tetszik. Semmivel nem rosszabb egy ilyen "idegen" név mint az, hogy valakit ma még Bélának, Zolinak, Tominak neveznek amikből százezer van. Nézzzük csak meg: Régen, évekkel ezelött még nem volt divat a Mercedesz, a Kevin, a Zoé a Noel stb ilyen nevek. Ma mégis egyre több van. Folyton divatba fognak jönni az idegen nevek, egyszerüen azért, mert ritkábbak és talán hangzatosabbak mint pl egy Géza vagy Béla. Lepontozhattok, de igy van.

Mindenki saját maga döntse el, milyen nevet ad a gyerekének, ez a szive joga! Sok boldogságot a kicsihez!

17 hetes kismama.

2012. júl. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Na azt nem értem h én miért lettem lepontozva ennyi ember által, amikor csak megjegyeztem, h mekkora bunkó az aki leszolja más nevét!Itt aztán tényleg nem norm-ok az emberek!vagy ennyire nem tud senki szöveget értelmezni?!16-os voltam.
2012. júl. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!