Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Találtam egy nagyon ritka fiú...

Találtam egy nagyon ritka fiú nevet ami nagyon tetszene. Viszont nem találom sehol mikor van a névnapja?!

Figyelt kérdés
ARLEN --> ez a név tetszett meg nagyon! Segítenétek benne hogy mikor van a névnapja? Köszönöm :)

2012. júl. 4. 19:09
1 2 3
 21/22 epica válasza:
56%
Nos, az én kisfiamat 2011 óta, azaz születése óta Árlennek hívják. Szereti a nevét, s nagyon sokan dicsérik, hogy milyen szép név. Névnapját sajnos nem tudjuk, de nem ez számít. Azt hiszem, ennél a névnél sokkal kacifántosabbak is léteznek, ezért még nem kell magát felakasztania. De ha a kedves válaszoló ezzel a névvel inkább felakasztotta volna magát, akkor kár, hogy nem ezt kapta az anyukájától. Viccet félretéve, én büszke vagyok, hogy a szép kisfiunknak egy igazán szép nevet találtunk, ami illik is hozzá.
2014. szept. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Április 11-én van a névnapja. Az én fiam is Árlen.
2018. jún. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!