Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden idegesít, lányomon...

Minden idegesít, lányomon kívül. Kötözködöm, stb. Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Mikor a lányommal voltam terhes,nem volt semmi bajom.Most pedig.Nagyon az elején tartok.Jó erre a férjem is rá rak egy lapáttal.Már több mint 2 éve travianozik az interneten.Egyszerüen kiborító.Àllandóan a gép elött ül,ha haza ér.Semmit nem segít,de még a lányával sem foglalkozik,csak ha mondom neki.

Megegyeztünk,hogfy kevesebbet fog játszani,de sajnos nem.

Külföldön élünk,így semmi segítse´gem nincsen.

Èjjel nappal a lányommal vagyok aki 17 hónapos,ez nem is baj,csak nagyon fáradt vagyok,mert minden éjjel ébred születése óta,ma pl.5x is.Àtlagosan 2x ébred.

Ùgy érzem,hogy elszakad a cérna.

itt nincsen kertünk,a férjemnek semmit sem kell csinálnia.Azt mondom elég amit dolgozik,de mikor hazaér,legalább a lánya fele annyira lenne fontos,mint az a hülye játék.Azon gondolkozom,hogy haza megyek a szüleimhez legaláßbb 2 hétre.3 hete voltunk otthon,akkor mondta a fe´rjem,hogy más lessz,ha visszajövünk.Hát a fenéket.Èn ezt nem bírom.Sajna most amióta tudom,hogy jön a tesó ,tiszta ideg vagyok.Minden idegesít,miért cigizik olyan sokat,2 doboz naponta.8€.Ez a jaáték,hogy nem foglalkozik a gyerekkel,hogy nem hajlandó a fürdöben a zuhagyzó szélét megcsinálni 3 hónapja,stb......

Ki mit tanácsol???

Bocsi a hosszú kibontakozásért.....


2009. júl. 10. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális,hogy így reagálsz a férjed viselkedésére.Ha tudsz,akkor tényleg menj haza egy kicsit a szüleidhez,rád (rátok) fér egy kis pihi,egy kis családi élet,mert ahogy írtad azt mostanában nem kaptatok.A férjednek pedig mondd meg,ha nem hajlandó változtatni,akkor komoly következmények lesznek.Egyezzetek meg hogy mennyit játszhat amikor haza ér,vagy egy héten.Nálunk ez bevált.Az én párom is állandóan a gép előtt ült,de megmondtam neki,hogyha nem hagyja abba baltával "megcsinálom" a gépét:D Elmagyaráztam,hogy a gyerkőcnek szüksége van rá,ha pedig neki nincs a gyerkőcre szüksége akár el is mehetünk!

Állj a sarkadra,kössetek kompromisszumot.Adj neki 2 hetet,hagy gondolkodjon,addig látogasd meg a szüleidet!

Kitartás!Gondolj a pocak lakóra, neki most boldog anyuka kell:)

5 hónapos anyuka

2009. júl. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A férjed játékfüggő, segítségre lesz szüksége. Megelőzni még talán lehetett volna, de így utólag csak kezelés segíthet, sajna, semmivel nem bíztatlak:(
2009. júl. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Írj egy levelet, amiben leírsz neki mindent, ami bánt vagy idegesít. Azt is, hogy az igérgetések már lejátszottak, most már tetteket akarsz látni. Azért levelet, mert ott összetudod szedni a gondolataidat és nem fullad veszekedésbe vagy sértődésbe a beszélgetés, mielőtt a végére érnél. Így neki is több ideje lesz elgondolkozni a válaszon, mintha rögtön reagálni kellene.

A játékkal kapcsolatban pedig szerintem állítsatok be egy ébreszőórát a megbeszét időre és ha csörög, tudja, hogy vége a játéknak. Sajnos az ilyen játékoknál az ember elveszti az időérzéket, Ránéz az órára, látja, hogy mennyi idő van,azt mondja, hogy "Ó, már ilyen késő, na azért még egy kicsit játszom" és eltelik újabb 2 óra. Ha Ő nem kapcsplja ki, Te kikapcsolhatod. Persze neki fel kell hatalmaznia erre. Jó lenne az elején 1 hét teljes megvonás, hogy megtapasztalja, hogy gép nélkül is el lehet tölteni az időt. Persze akkor Neked kell gondoskodni a programokról, hogy izgalmasak és tartalmasak legyenek.

Légy határozott és erős, bár ez most biztosan nehezedre esik, de hidd el megéri! Látogasd meg a szüleidet, addig lesz ideje megcsinálni a zuhanyozót stb...

2009. júl. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon kellemetlen helyzetben vagy! Először beszéljetek, de komolyan, azaz ne otthon, menjetek el valami kiszakitott környezetbe, esetleg utazzatok el! Próbáld meg meggyőzni, hogy ő most már játékfüggő, és ez igy nem egészséges, sem neki sem nektek, várd meg, hogy reagál. Én voltam már egyszer szerepjáték függő, de én magamtól hagytam abba, utána 3 napig borzasztó elvonási tüneteim voltak!! Semmi más nem érdekelt, kilóra vettem a bulvárlapokat, csak, hogy valamivel lekössem magam, szóval ez olyan, mint bármely más függőség, le kell róla szokni, ami az ő elhatározása nélkül nem megy. Őszinte leszek, én elköltöznék egy időre, ha utánunk jön "tisztán", ok, ha nem nem, én ilyen ember mellett nem tudnék élni.
2009. júl. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hat sajnallak,de nem vagy semmi ilyen hatterrel bevalalni meg egy gyereket foleg ugy,hogy irtad a ferjed 2 eve fuggoje annak az internet vacaknak!

Csak beszelgetessel tudsz valtoztatni valamin is,ha tudsz ezen egyaltalan.

De az hogy hazamegy a ferjednek teszel jot csak 2 het nyugodt jatekkal.

En magamat ismerve a gepet levernem,szettornem,de nem biztos hogy ez a megoldas!

Sok sikert

2009. júl. 10. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Már sokat beszélgettünk erröl.Azt mondta,hogy kevesebbet fog játszani......Hát ez volt pár napig.Viszont abban a pár napban a játék után neki állt egész naüp onlin fileket nézni...Jó estelente együtt szoktuk nézni,miután a lányom elalszik.Ez 21 kor van.Hétvégén ha nem dolgozik akkor elmegyünk strandra,piacra,anyósomékhoz,akik 60 km re laknak.´(rá nem számíthatok)Utánna megint játék.

Már ö is elismeri,hogy függöje a játe´knak.Megigérte,hogy decemberbrn vége lessz,nem kezdi íjra.Hát én félek töle.

A tesót a férjem szerette volna most meg már én is.Csak ez így nagyon nehéz.

Már volt rá példa,hogy elraktam a lap topot.

Tudom,hogy szereti a lányát,de ez így kevés.

2009. júl. 10. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!