Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ártalmas a nyújtózkodás?

Miért ártalmas a nyújtózkodás?

Figyelt kérdés
2009. júl. 10. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
állítólag azért, metr megreped a burok. egyik ismerősöm egy orgonát akart leszakítani, amikor elfolyt a magzatvíz, sajnos, előbb, mint kellett volna
2009. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem az. A gerincednek jót tesz, a méhedet nem érinti és a babát sem.
2009. júl. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na erről még nem hallottam.Megreped a burok?Jesszus....Ez ilyesztő.
2009. júl. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy esetleg lepényleválást okozhat - aztán hogy igaz-e, azt nem tudom. Mindenesetre óvatosan nyújtózkodom. :)
2009. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
na, én meg azt hallottam, hogy elszakadhatnak a méhet tartó izmok. A lényeg, hogy nem merek nyújtózkodni, akármi is történjék.
2009. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
amíg terhes voltam, én sem mertem nyújtózkodni
2009. júl. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Te jó Isten!Itt mindenki ilyen parás?Ennyiből költözettek be egy burokba ahol csak feküdni kell egész nap...pff.Jusson már eszetekbe hogy anyáink,nagyanyáink sokszor szinte végigdolgozták a terhességet,mert az a luxus hogy "megáll az élet" csak a mai kismamák kiváltsága.
2009. júl. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma beszéltem egy nőgyógyász kedves ismerősömmel és rákérdeztem, azt mondta Ő ilyenről még nem hallott hogy valakinek nyújtózkodás miatt leszakadt volna a méhlepénye, vagy elfojt volna a magzatvize. Hasizomhúzódás ami utána fáj előfordulhat, de a babának baja nemlehet tőle
2009. júl. 11. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!