Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma reggel teszteltem, és 2 év...

Ma reggel teszteltem, és 2 év próbálkozás után, végre sikerült. Ő lesz a második Bébink, a Kisfiunk 6 éves. Milyen vitamint szedjek? Mert Dániában élünk, és itt semmit nem ismerek.

Figyelt kérdés
Régen az Elevitet szedtem, de ezek ismeretlenek. Vagy addig, amíg nem szedek semmit, mit javasoltok?
2009. júl. 10. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Hűha, feladtad a leckét:)Én az Eurovit kismamavitamint szedtem, de gondolom az sincs kint. Ha bemész egy gyógyszertárba, biztos tudnak neked segíteni, mert így távolról sajnos mi nem.

Jó babavárást!

2009. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gratula! Menj el a gyógyszertárba, mondd, hogy terhes vagy és vitamint szeretnél. Biztos van ott is sokféle, csak más néven futnak. Mi ezt innen nem tudjuk megmondani, hogy ott milyen nevű vitaminok vannak. :) Szerintem ez lenne a legjobb.
2009. júl. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!