Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes kismama vagyok és...

10hetes kismama vagyok és imádok hason feküdni, illetve úgy aludni. Nem gond, illetve lehet?

Figyelt kérdés
2008. máj. 3. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan aludhatsz hason. Dokimat is kérdeztem és mondta,hogy amig a hasam engedi addig nyugodtan. Semmi baja nem lesz a babónak. Kb.félidőig tudtam hason aludni. Utánna már kényelmetlen volt.

29 hetes kismama

2008. máj. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is úgy alszom.Ha majd nem tetszik neki,szól :-)
2008. máj. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szia semmi gond nem lessz ha hason alszól.Én 24 hetesig hason aludtam,és most is néha úgy ébredek hogy hason fekszem,még megtudom csinálni mert nem nagy a pocim.Ahogyan neked jól esik úgy feküdj.Én sem tartom be a szebályokat,csak nem tudom ki vezette be,hogy háton nem jó feküdni csak oldalt.Nekem a babóca jelzi mikkor nem fekszem jól.Boldog babavárást.üdv 34 hetes kismama.
2008. máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2008. máj. 3. 09:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan aludj hason, majd jelzi a baba ha kényelmetlen neki, és 20 hetes vagyok és még mindig a hasamon alszom, igaz elég pici hasam van.
2008. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 32 hetes,és sokszor arra ébredek,hogy hason feküdtem.Pedig már nem kicsi!A doki azt mondja,hogy a pociban védve van a babó!Szép babavárást neked!
2008. máj. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!