Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Anyukák! Valami...

Kismamik! Anyukák! Valami tuti szülésbeinditó receptet?

Figyelt kérdés

nem leszólásokat kérekmeg hogy legyek türelmes,a babám tudja mikor kell kibujnia....ezeket mind tudom.

én nem is siettetném,ha mások lennének a körülmények.

Párom külföldön dolgozik ,van hogy 4havonta látom...a terhességet egyedül csináltam végig,3hetet ha itthon volt ezalatt.:(

Most ugy tudna hazajönni,hogy jövö 7 közepe fele,mikor is a 38hetes leszek.késöbb már csucsforgalom lesz a hotelben ahol dolgozik igy ha mondjuk aug elejéén szülök nem tud velem lenni.de nem is én számitok,nem én vagyok a legfontosabb,hanem hogy hadd lássa az ujszülött Kisfiát,és együtt örülhessünk.ha már végigszenvedtük a terhességet egymás nélkül,ennyi igazán jol jönne,az elsö napok 3man ,EGYÜTT!!:)Szoval ez az ok ami miatt elöbb szeretném ha kibujna a kicsink.a lepény harmadfokban érett már igy bármikor szülhetek,de ugy tünik jol érzi magát odabent:)

A válaszokat elöre is köszönöm!!!

38heteske


2009. júl. 10. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják segít ha sokat sétálsz vagy meleg vizes fürdőt veszel. De már hallottam olyat is, hogy az együttlét is beindíthatja. De úgy is akkor fog jönni amikor Ő akar.
2009. júl. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

lépcsőzés, meleg víz, szex, sok-sok-sok séta, és beszélj a babával!!!


de tényleg akkor fog kijönni, amikor Ő akar :)

2009. júl. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nekem a meleg viz jött be:))))
2009. júl. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyanezeket mondd el a dokidnak, fog segiteni, nekünk legalább is igy volt, bár egész más okból.

2009. júl. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanez van.Többet van távol,mint itthon,próbálunk jól időzíteni...:-)

Szurkolok nektek,mert átérzem a helyzetet...:-(


Lépcsőzgetés!

2009. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szerintetek van olyan doki akivel ezt le lehet beszélni?rendes a dokim,de nem tudom mennyire lenne rá vevő,és férfi létére mennyire értené meg a helyzetemet.

És köszönöm az eddigi válaszokat!!

Ha tudtok jöhetnek még:D

Minden jot Nektek!!

2009. júl. 10. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok doki akkor indítja be a szülést, ha épp ő van ügyeletben. Ha ezt vesszük, a tiéd sem sokkal "rosszabb" indok. Mindenesetre egy próbát megér, beszélj a dokiddal, hátha.

Remélem kibújik majd a picur, amíg itthon van az apukája!

2009. júl. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!