Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek melyik évszakban...

Szerintetek melyik évszakban a "legjobb" szülni?

Figyelt kérdés

Melyiknek mi az előnye és a hátránya? Én ha belegondolok, hogy milyen lehet most, ebben a hőségben egy szülés előtt álló kismamának...huu, le a kalappal.

De télen is vannak hátrányai, pl.balesetveszély a jeges járdák miatt, stb... Még mik ezen kívül?

Kinek mi a tapasztalata?

/Ha minden jól megy (kop-kop) én februárban fogok szülni/



2012. júl. 7. 11:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én március elején szültem a középsőmet.Terhesség és szülés szempontjából sztem ez a legjobb,Utána jöt a nyár jól megerősödött ne is volt beteg majd csak tél közepén.Nem volt hőség ameddig terhes voltam ,télen sosem fáztam(érdekes).A jeges járdákra nem is gondoltam de szerencsére nem estem el.A másik kettő gyerkőcöm augusztus elején született.Az utolsó hónapokban csak a házban kuksoltam mert nem bírtam a meleget a szülőszobán szakadt rólam a víz.Ősszel rögtön betegek lettek amikor jött a rossz idő.Pont jó a februári szülés.Jó babázást majd neked!
2012. júl. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs,de egy biztos: nyáron,nagy pocakkal iszonyatosan nehéz! Pont azt mondtam egy barátnőmnek,hogy a következőt próbáljuk úgy összehozni,hogy a nagypocakos időszak véletlen se essen nyárra! Szerintem legjobb nyáron teherbe esni,vagy késő tavasszal. Persze kinek hogy. Én nagyon nehezen viselem a meleget,valaki jobban.
2012. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én november 2-re vagyok kiírva,és nehezen viselem ezt a meleget.bár még mindig jobb mint az uncsi tesóm helyzete,ő 2 hét múlva szül.Ekkora pocakkal 2 hónapot lenyomott....:O

22hkm

2012. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia!Igaz nekem még nincs tapasztalatom,de idén novemberre várom az első babámat.Eleinte kicsit aggasztott,hogy a baba születése után majd be leszünk zárva a négy fal közé,mert ugye egy újszülöttel nem nagyon lehet télen mászkálni.Mindig arról álmodtam,hogy nyáron szeretnék szülni,most viszont úgy gondolom,hogy hatalmas szerencse,hogy nem ebben a borzasztó hőségben kell szülnöm,mert én nagyon rosszul viselem a meleget és nagyon gyengének,nyúzottnak érzem magam.Nem tudom mi lenne velem,ha most kéne szülnőm,tehát ennek tükrében már nem is bánom,hogy hideg lesz mire megérkezik a manónk.:)
2012. júl. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Első babámat nov közepén szültem, féltem,hogy hűűű téli baba,nem lesz jó. stb De végül minden oké volt, amikor szülni mentem nem is volt még annyira hideg, pont jó volt.

Most várom a másodikat, 33 hetes vagyok,mit ne mondjak.. szenvedek rendesen,eddgi semmi gond nem volt, de az utóbbi 4 napban kétszer lettem rosszul.. és hol van még aug 29???


Semmiképp nem szeretnék mégegyszer nyáron szülni, ha lesz még egy babánk:)

2012. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 napja szültem.A meleget nagyon nehezen viseltem,a pocakom óriási volt,állandóan folyt rólam a víz,itt a kórterembe majd megsülök.Ettől függetlenül jó volt minden csak ez a meleg...Én februárban szülnék szívesen.
2012. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
100%
A fiamat januárban szültem. Semmi panaszom nem volt, a lábaim sem dagadtak. Most 27 hetes vagyok, már minden bajom van ettől a melegtől. Sokkal fáradékonyabb és ingerlékenyebb lettem, ráadásul a hasam is nagy... Október elejére vagyok kiírva, szóval pont bele nagy hassal a forró nyárba. Mindenképp télen jobb szülni!
2012. júl. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Én május közepén szültem, még nem volt ez a rekkenő hőség, nekem ez így pont jó volt.. Szegényeket akik most nagy pocakkal mászkálnak, nagyon sajnálok, rossz lehet.. Most viszont a 7 hetesem kicsit nyügi ebben a melegben, kicsit jobb lett volna előbb szülni :-)
2012. júl. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy voltam vele, hogy nyáron szülök, mert a télre megerősödik! Most úgy gondolom tavasszal szülök, ha tehetem, hisz ez a hőség elviselhetetlen!

40+1 hkm

2012. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
a lanyomat 2 eve, jul 31-en szultem. most februar 28ra vagyok kiirva (kicsit remelem hogy fiu lesz) es felek milyen lesz nagy hassal telen...ruhaim sem lesznek, tavaly telen 48kg voltam, most mindent kell majd vennem. valahogy atveszeljuk.
2012. júl. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!