Kezdőoldal » Sport, mozgás » Vizi sportok » Timár mix 3 kg szériából...

Timár mix 3 kg szériából melyik a legjobb ebben az évszakban?

Figyelt kérdés
Meg még ha megvettem az etető anyagot akkor milyen tigrismogyoró vagy ponty adalékot vegyek hozzá ? Meg még tehetek e hozzá konzerv kukoricát ??? A válaszokat előre is kösz !
2012. jún. 27. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem melegben a büdös-halas jellegű ízek a nyerők. konzervkukorica mehet bele igen. adalék alatt mit értesz? aroma?
2012. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Farkas Milán ***** válasza:
A tímár mix nagyon jó etetőanyag! Én nyáron is az édes ízeit használom azon okból, hogy nálunk csak az édes ízei kaphatók. De én mindig jó sikereket érek el vele! Egyik kedvencem a ponty kárász sárga. Nagy szemcsézete miatt inkább pontyosnak mondanám. Ebbe szoktam rakni 4-8 mm-es aprópelletet, erjesztett kukoricát. És főtt aprómagokat, mint a búza és a kender. Ez így egy nagyon ütős pontyos keverék! Folyékony aromát nem adok hozzá, mert szerintem az édes és émelyítő aromák az apróbb halak figyelmét keltik fel hamarabb!
2012. jún. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja értem ! Köszi a válaszokat :-)
2012. jún. 28. 13:33
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen aroma :)
2012. jún. 28. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!