Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jóslófájásaim vannak 3....

Jóslófájásaim vannak 3. napja, elég sokszor, majdnem h folyamatosan. Meddig bírjuk még így?

Figyelt kérdés

még csak 32+5 hetes vagyok, az ágyból nem bírok kikelni, úgy fájnak a csontjaim is,szurkálást érzek ott lent, leszakad a derekam és hasmenésem is van.

a doki megnézett tegnap, laza a méhszájam és a baba a helyén.


szerintetek?


2009. júl. 10. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Pihengess sokat, és ha nincs kinyílva a méhszáj, akkor még sokáig húzhatod.

Én is 32 hetes vagyok, nekem is sokat van hasmenésem, de fájásokat még nem érzek.(Remélem nem is fogok még egy ideig.)

Engem szerdán nézett doki, azt mondta a méhszáj3000, viszont jól lenn van a baba. Be van ékelődve. Hozta rám a frászt....jó volna azért még pár hétig egyben maradnánk....

Szal...pihenj sokat, és kajcsizz könnyű ételeket!!!!

2009. júl. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pár naptól kezdve több hétig is bírhatod.

Tudom most aztán jól kisegítettelek, de tényleg így van.

Mondjuk szerintem ha gond lenne, akkora dokid intézkedett volna hogy kórházba feküdj, és olyan injekciót kapj amelyek még visszatartják a szülést.

A szúrkáló érzés azért van, mert nyúlnak a méhszalagok ahogy nő a baba.

A "Laza méhszáj" nem tudom mit jelent, de nekem 2 ujjnyi volt 33. héttől, és két hetet voltam kórházban hogy egy bizonyos Bricanyl nevű injekcióval visszatartsák a méhtevékenységet, illetve kaptam tüdőérlelőt is ha mégis hamarabb szletne a baba.

2009. júl. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jaj, de úgy izgulok.mert van akinek elkezdőttek a másnap szült, van aki még több hétig bírta így.

kíváncsi vagyok h mi lesz, bár még nagyon jó lenne sokáig kihúzni.

csak rossz mert pihengetéskor is ha mondjuk pisilni fel kell kelni, vagy fordulok, rettenetesen nehezemre esik, fáj mindenem.

2009. júl. 10. 20:16
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, második válaszoló. mondjuk a doki annyz mondott, h befektetne, de pihenni otthon is tudok.csak így mégjobban izgulok, mert 60kmre van innen a kórház, mert ottani a dokim. :-S
2009. júl. 10. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!