Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha összenyomom a mellbimbóm...

Ha összenyomom a mellbimbóm valami citromsárga folyik ki belöle? Ez mi? 27 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Előtej. Ne nyomkodd,fontos tápanyagokat,vitaminokat tartalmaz,tele van olyan hasznos dolgokkal,amikre az első napokban nagyon nagy szüksége lesz a babádnak!!! Az első 2-3 napban,de lehet 4 nap is,ezt fogja enni a babád,majd belövell a melled,akkor már világosabb színű tejed lesz.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!! :-)


Üdv: 3 lányos,9hkm

2012. júl. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ilyen korán? én azt hittem, hogy késöbb jelentkezik.
2012. júl. 7. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
ilyen korban nekem is volt elotejem,2 het alatt vmiert elmult. 35hkm
2012. júl. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mindenkinél változó,hogy mikor jelenik meg az előtej. Van akinek már a 3. hónapban,és van akinek csak szülés után indul be. A szoptatás sikerességét nem befolyásolja a "mikor".


Üdv: 3 lányos,9hkm

2012. júl. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 18.héttől van folyamatosan,nem hiszem hogy gond lenne.
2012. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!