7 hetesen koncert?

Figyelt kérdés
Okozhatott problémát egy szabadtéri koncert a babának, ha elég elől álltam? Olyan 10 m-re a színpadtól.

2012. júl. 8. 07:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért okozhatott volna? Én 3 hónaposan végigtáncoltam egy lakodalmat,és nem lett semmi baja a picinek. Nem értem,hogy miért ijesztgetik mindennel a kismamákat? Ha neked jól esett ott lenni,akkor a babának sem ártott.
2012. júl. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nagyon élveztem a koncertet, de tegnap megijesztettek, hogy korai terhesen koncertre menni? Amikor utána olvastam akkor pedig azt olvastam, hogy esetleg vetélést okozhat, de gondolom azt észrevenném már.
2012. júl. 8. 07:51
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy terhesség rendben van - a baba is meg az anya is egészséges- ,akkor jóformán semmi nem okoz vetélést. Ha meg valamelyiköjükkel nincs minden rendben, akkor akkor is bekövetkezik, ha egész nap ágyban fekszel és nem csinálsz semmit.


A terhesség NEM betegség, nem kell túlidegeskedni a babavárást.


Ha jól érzed magad, akkor ne foglalkozz a sok hülye ötlettel, élj úgy, ahogy jól esik, és a babádnak sem lesz baja.

2012. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De jó ez a kérdés! Én 8 hetesen mennék koncertre, én is úgy tudom, hogy nem árt, de folyamatosan ijesztgetik az embert, ezért elgondolkodom, hogy itthon maradok....
2012. júl. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Igen a babvárással csak az a gond, hogy a közeli hozzátartozók ilyenkor úgy rászállnak a kismamákra, hogy ezt ne így csináld, ezt ne úgy, hogy kezdem tényleg terhesen megélni a babavárást. Pedig igaz, hogy nem betegség, hanem egy csodálatos állapot. Amikor egyedül vagyok akkor ezt a boldogságot érzem, de ha a hozzátartozóim közelébe akkor pfúúú.

Egyébként én is azt gondolom, hogy ennyitől nem lehet baja, mert ugye ő még nem hall, max a hangos dobot érezheti, ahogy lüktet. A másik augusztusban lesz az esküvőnk, akkor leszek 14. hetes körül és ennyi erővel ott se táncoljak és ne is hallgassak zenét.

2012. júl. 8. 08:16
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Én 18 hetesen voltam koncerten, de előtte megkérdeztem az orvosomat, hogy árthat-e vagy sem. Azt mondta, hogy maximum felébred a babám...Korai terhességnél sem árt....

Nővérem 32 hetesen volt Tankcsapda koncerten. Azóta 17 éves a fia, és makk egészséges.

23 hkm

2012. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Még valami eszembe jutott.

A szívverésünk, a beleink mozgása, a gyomrunk működése sem halkabban szól odabent, mint egy hangos koncert. A babóka hozzá szokik ehhez.

Ne aggódj, menj el nyugodtan, azért ha lehet ne az első sorban csápolj, de érezd jól magad! :)

Ja, és a rokonokkal meg ne törődj, ilyenek mindig is lesznek.

Utolsó voltam

2012. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, most olvasom, hogy a koncert már elmúlt...mindegy...nem ártottál az a lényeg! :)
2012. júl. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

én asszem 6-7 hetesen voltam és sok volt a dob, de semmi negatív következménye nem lett

38 hkm

2012. júl. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a terhességem alatt több koncerten is voltam sőt 7 hónaposan végig buliztam a saját esküvőmet! Semmi bajunk nem lett!
2012. júl. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!