Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hkm vagyok amiota teherbe...

24 hkm vagyok amiota teherbe estem nem gyujtottam ra es nem is fogok de anyira kivanom h parszor elajultam miata mit tegyek h ne legyek rosszul persze szo se lehet h ra gyujtsak?

Figyelt kérdés
2012. júl. 8. 12:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
NE gyújts rá!
2012. júl. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Ha erős dohányos voltál, akkor inkább szívj el egy fél szál cigit, mert ez még mindig kevésbé káros, mintha elájulnál, rosszul lennél a hiányától.

Szerintem! De majd úgyis kapsz még több választ!

2012. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
27%
Szia Ami nem árt elektromos cigi
2012. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

Biztos, hogy a cigihiánytól ájultál el és nem mondjuk azért mert lement a vércukrod a nagy melegben? Én még nem hallottam olyanról, h valaki ettől elájult volna, de ha te mondod!

Amúgy akupunktúra segíthet, hogy ne legyen olyan erős a hiányérzet:

www.yamamoto.hu

Kitartás! Én veled vagyok én se gyújtottam rá már 21 hete! :)

2012. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
biztos h a cigi hianya miat volt mert amikor nagyon ram jott es persze akkor sem gyujtottam ra azutan lettem tobbszor is rosszul:(annyira tehetetlenek erzem magam feltem a kicsimet
2012. júl. 8. 13:29
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha félted a kicsidet, akkor ne akarj ártani neki a cigivel! Legyen már akaraterőd! Foglald el magad, vagy aludj, pihenj amíg tudsz, addig se gondolsz a cigire.
2012. júl. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Lepontoztatok, mert azt írtam ne gyújtson rá? Ilyen egy degenerált bandát b+ akkor gyújtson rá, aztán legyen a bébi koraszülött, vagy nikotinfüggő már születésekor... -.-'

(Ismerek ilyet, de a 2. babát várja és most is szívja a hülye állat, csak szegény gyerekét sajnálom..) Na, kb. vele lehet hasonló agyi szinten aki azt mondja h gyújtson rá.. Idióták! Minek nektek gyerek ha ennyit nem bírtok érte megtenni? SZÁNALMAS!

2012. júl. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia! Gratula a kitartásodért! Óva intelek attól h rágyújts csak h ne ájulj el. Párom 2kg 40el született,súlya miatt még sokáig nem mehetett haza,méhlepény fekete üszkös,nyaranta injekciózzák az asztmája miatt,mindez azért h anyukának legyen széklete,állítólag napi 1szálat szívott végig a terhesség alatt. Ha rádtör a vágy,gondolj a gyermekedre,érte NEM teszed,az ő egészségéért.Aki azt javasolta,gyújtson rá,

gondoljon a saját csecsemőjére h az arcába fújna-e akár egy slukk füstöt is? Nem! Egyébként exdohányos vagyok,átérzem a problémádat.Figyelemelterelés és dohányos közeg elkerülése,na meg persze dugicigi kidobása és mindenki figyelmének felhívása h ne is adjanak ha kérsz. De a legjobb ha vmi bevált légzéstechnikával elhessegeted magadtól az ájulást és a cigi gondolatát is.

2012. júl. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat persze h nem gyujtok ra 24hetig kitartottam tovabb is kifogok nekem a babam fontosabb mint egy szall cigi csak gondoltam h valaki meg neme volt igy amugy a dokimnak mondtam es o azt mondta erre gyogyszer nincs evvel kapcsolatosan nem tud segiteni sajna :(parom is cigizet es ertunk letette o is h meg veletlenul se kivanjam:)
2012. júl. 8. 17:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés, én már 32 hete szenvedek cigi nélkül, és napról napra csak rosszabb. De inkább kínzom magam, minthogy a kicsinek valami baja legyen. Valahogy bírd ki, muszáj! Kitartás!
2012. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!